Miley Cyrus - nowa płyta pełna gwiazd. Będzie duet z Codym Simpsonem?

2019-10-22 18:01 MK
Miley Cyrus
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu światu EP-ki She Is Coming w maju tego roku, przyszedł czas na cały album. Podczas jednej z transmisji live na Instagramie, amerykańska wokalistka przypadkowo (?) zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej nadchodzącego projektu, w tym nazwiska osób, z którymi nagrała duety. Czy wśród nich znajdziemy jej nową miłość - Cody'ego Simpsona? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Nowa płyta Miley Cyrus to wydawnictwo muzyczne, na którego premierę czekają wszyscy fani muzyki popularnej. I choć w ostatnim czasie wokalistka rozpieszcza swoich wielbicieli, wszystko wskazuje na to, że niebawem czekać będzie na nich jeszcze więcej nowości. Niedługo po zaprezentowaniu EP-ki She Is Coming, artystka zapowiadała, że ma w planach wydanie jeszcze dwóch podobnych projektów, które złożą się w jeden o nazwie She Is Miley Cyrus. Zapis transmisji na żywo, jaką przeprowadziła na swoim Instagramie sugeruje jednak, że pełen album gwiazdy trafi do sprzedaży już w listopadzie, a znajdziemy na nim interesujące współprace!

Miley Cyrus - Cody Simpson zaśpiewa na jej płycie?

Czujni fani Miley Cyrus dostrzegli, że na tablicy, która wisiała za artystką, rozpisane były tytuły wszystkich piosenek, które mają szansę znaleźć się na płycie She Is Miley Cyrus. Wszystko wskazuje na to, że nowe wydawnictwo gwiazdy ukaże się w jej urodziny, 23 listopada i zawierać będzie 13 utworów, w tym doskonale znane wszystkim Mother's Daughter czy też Slide Away. Co ciekawe, na płycie usłyszymy również Shawna Mendesa oraz Cardi B!

Fani artystki zastanawiają się również nad tym, czy premierowy materiał będzie zawierał duet z Codym Simpsonem. Jak wiadomo, wokalistka od pewnego czasu spotyka się z australijskim piosenkarzem, który wciąż pozostaje aktywny w branży muzycznej. Miley nie potwierdziła jeszcze krążących w sieci doniesień, zatem wszystko jest możliwe.

Najnowsze