Oto prawdziwa Miley Cyrus! Teledysk bez muzyki w tle na pewno was rozbawi

2019-09-05 12:13 MK
Miley Cyrus
Autor: ZDLA/Broadimage/Broad Image/East News

Miley Cyrus to bez wątpienia jedna z największych gwiazd muzyki popularnej na całym świecie. W trakcie trwania swojej kariery, wokalistka wypuściła kilkanaście wielkich przebojów. Jednym z ostatnich hitów gwiazdy jest pochodzący z EP She Is Coming utwór o tytule Mother's Daughter, do którego nakręcony teledysk wywołał niemałe kontrowersje! Co można w nim usłyszeć, kiedy wyciszymy muzykę? Sprawdźcie hitową przeróbkę klipu na ESKA.pl.

Miley Cyrus - teledysk Mother's Daughter bez muzyki bawi wszystkich internautów! Autorzy kanału Without Music, którzy od dłuższego czasu publikują najpopularniejsze wideoklipy światowych twórców, pozbawiając ich muzyki, na prośbę fanów amerykańskiej wokalistki, postanowili wziąć na warsztat jej najnowsze dzieło wideo. Dzięki ich pracy, możemy wyobrazić sobie, jak naprawdę wyglądała praca na planie najnowszego projektu wielkiej gwiazdy pop. W parodii usłyszymy bowiem dźwięki, jakie mógł wydawać lateksowy strój Miley, krzyki czy też tupanie nogami.

Miley Cyrus - Mother's Daughter bez muzyki

Fani Miley Cyrus zmobilizowali się i w komentarzach pod innymi filmami zamieszczonymi na kanale Without Music publikowali prośby, by jego autorzy stworzyli parodię najnowszego teledysku ich idolki. Klip do Mother's Daughter wywołał prawdziwe kontrowersje. Artystka za pośrednictwem swojego najnowszego dzieła postanowiła przekazać światu, że wolność to nadrzędna potrzeba człowieka.

Autorzy Without Music podeszli jednak do klipu artystki z humorem. W komentarzach można przeczytać same pozytywne komentarze! To też nie pierwszy klip Miley, który przerobili twórcy kanału w serwisie YouTube. W sieci możemy znaleźć również ich parodię kawałka Wrecking Ball. 

Najnowsze