Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!

2015-07-02 18:47
Miley Cyrus całuje Stelle Maxwell - kadr z nagrania
Autor: youtube.com Miley Cyrus całuje Stelle Maxwell - kadr z nagrania

Miley Cyrus całująca się z dziewczyną - pewnie jej dziewczyną - Stellą Maxwell jest na pierwszych stronach gazet i portali plotkarskich. Film z intymną sceną pocałunku nagrał i opublikował serwis TMZ. Zobaczcie sami.

Miley całuje i pieści dziewczynę - filmik nagrany z ukrycia pokazuje Miley Cyrus i Stellę Maxwell, która jest modelką Victoria Secrets) na ulicy. Miley - jest w złotej lśniącej sukience - wyraźnie jest stroną inicjującą czułości, ale nie mamy pewności czy nie widziała kamery bo patrzy blisko obiektywu a póżniej jakby celowo, prowokacyjnie rzuca się znów na Stellę. Video (które możecie zobaczyć na dole artykułu) to kolejna prowokacja wokalistki a nam ciągle brakuje tego, żeby wykorzystała swój talent muzyczny a nie talent do wywoływania skandali.

Miley Cyrus nago... znowu?

Niedawno oglądaliśmy Miley nago - artystyczną sesję, po której wydawało się, że chce być najbrzydszą piosenkarką w historii, pokazywała piersi na instagramie, później wyznała w wywiadzie że jest biseksualna i ogłosiła to mamie kiedy miała kilkanaście lat, a ostatnio pokazała na instagramie swoje czułe zdjęcia ze Stellą Maxwell. Co w tym czasie robiła muzycznie? Ostatnia płyta to Bangerz z 2013 (!) roku, po której Miley w 2014 ruszyła w trasę. Trasa została wydana na DVD, a na Youtube Miley pustki - ostatnie wydarzenie muzyczne na kanale to nagranie dla fundacji Happy Hippies którą wspiera Miley. Na szczęście pojawił się przeciek piosenki Nightmare, który ma zapowiadać nową płytę. Oby szybko ją nagrała i zajęła media swoją muzyką a nie prywatnymi sprawami i skandalami.

Najnowsze