Miley Cyrus coveruje On My Own z Nędzników! Pop gwiazda chce zagrać w musicalu? Posłuchaj [AUDIO]

2013-07-31 14:51

Do YouTube pod koniec lipca 2013 roku wyciekł cover On My Own z Nędzników w wykonie Miley Cyrus. Fani wokalistki zastanawiają się, czy ich idolka nie planuje przypadkiem udziału w jakimś musicalu. On My Own od Miley lepsze niż w wersji z filmu? Porównaj na ESKA.pl!

Fani Miley Cyrus są zaskoczeni On My Own z Nędzników w wykonaniu ich idolki, które pojawiło się na YouTube pod koniec lipca 2013 roku. Jak pop gwiazda poradziła sobie z kawałkiem z Les Miserables? Komentarze są jak najbardziej na TAK, jednak wraz z nimi nasuwa się pytanie, dlaczego Miley zdecydowała się zaśpiewać On My Own.

Pojawiły się plotki, jakoby piosenkarka planowała wystąpić jesienią 2013 roku w jakimś muiscalu. Z drugiej, strony wielu uważa, że nagranie to fragment rozgrzewki przed Backyard Sessions, na której to Miley Cyrus zaśpiewała takie utwory jak Look What They've Done To My Song czy też Lilac Wine.

>>> Miley Cyrus kręci dokument o swojej przemianie! Gdzie zobaczymy film? Kiedy premiera? Sprawdź [VIDEO]

Która wersja On My Own podoba się Wam bardziej: ta w wykonie Miley Cyrus a może ta w wersji z filmu Nędznicy? Posłuchajcie i porównajcie już teraz na ESKA.pl. Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w czacie.


Posłuchaj On My Own - Miley Cyrus!
Zobacz On My Own z Nędzników!

JB