Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

2016-06-29 16:29
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
Autor: fot. YouTube/MikePosnerVEVO screen z teledysku Mike Posner - Be As You Are (JordanXL Remix)

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!

Mike Posner nowa piosenka 2016 już w sieci! Be As You Are (Jordan XL Remix) to kolejny utwór, który promuje płytę At Night, Alone. Amerykański wokalista zdecydował się na ten singiel licząc, że powtórzy z nim sukces na miarę hitu I Took A Pill In Ibiza. Najciekawsze jest to, że artysta promuje swoje nowe kawałki w wersjach zremiksowanych. Nie zdarza się to często, jednak, jak się okazuje pomysł się sprawdza. Naszym zdaniem jego nowy kawałek, to jeden z hitów tegorocznych wakacji!

Mike Posner - nowa piosenka 2016 

Mike Posner kontynuuje promocję swojego drugiego studyjnego albumu. Drugim singlem jest "Be As You Are zremiksowane przez anonimowego artystę, który ukrywa się pod pseudonimem Jordan XL. Teledysk do klubowej wersji tego kawałka miał premierę 24 czerwca. Za jego reżyserię odpowiada Elliott Sellers. Czy sądzicie, że to kawałek na miarę I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)? Koniecznie dajcie znać w komentarzach pod artykułem i w naszej sondzie!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze