Miesięczny Boys - Bilet Wyciągnij: parodia Backstreet Boys od polskich Youtuberów hymnem kanarów? [VIDEO]

2015-06-24 15:36
fragment teledysku do Bilet Wyciągnij
Autor: fot. YouTube fragment teledysku do Bilet Wyciągnij

Parodia Backstreet Boys od Na Pełnej - polskich Youtuberów - została zauważona przez warszawski ZTM, dzięki czemu piosenka Bilet Wyciągnij ma szansę stać się nowym hitem YouTube. ESKA.pl ma przyjemność przedstawić Miesięczny Boys i ich pierwszy przebój. Kto wie, może Bilet Wyciągnij stanie się hymnem polskich kanarów?

Piosenka o biletach i kanarach na YouTube - słyszeliście, że ktoś polecał Wam właśnie taki filmik? Bardzo możliwe, bo kawałek Bilet Wyciągnij grupy Miesięczny Boys tworzonej przez polskich Youtuberów z kanału Na Pełnej >> to kandydat na nowy hit internetu. Nagranie Na Pełnej zauważył sam ZTM Warszawa, dzięki czemu o teledysku do Bilet Wyciągnij zrobiło się naprawdę głośno. Całość to parodia Backstreet Boys i ich przeboju As Long As You Love Me.

Czy Bilet Wyciągnij z YouTube stanie się hymnem polskich kanarów? My wiemy jedno, jeśli sprawdzający bilety mieliby takie poczucie humoru jak panowie z Na Pełnej, to z pewnością byliby bardziej lubiani przez pasażerów.

Wyniki matur 2015 online: logowanie. Gdzie i jak sprawdzić wyniki matur 2015?

Nagranie Bilet Wyciągnij jest kolejną odsłoną cyklu o nazwie Na Pełnej Hits. To parodie znanych utworów opowiadające o różnych grupach społecznych - tak projekt opisują jego autorzy. Jaką piosenkę powinni przerobić panowie z Na Pełnej kontynuując zabawę? Dajcie znać w komentarzach po obejrzeniu klipu do hitu składu Miesięczny Boys.


JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze