Mielzky i Słoń pytają 'W Co Ty Grasz?' Hołd dla klasyki gier promuje LP 'Do Wesela Się Zagoi'

2021-03-04 13:34 Dominik Pajewski
Mielzky i Słoń pytają 'W Co Ty Grasz?' Hołd dla klasyki gier promuje LP 'Do Wesela Się Zagoi'
Autor: Matriały prasowe - 2020

Mielzky i Słoń zapraszają do gry. Bez różnicy czy areną zmagań jest hiphopowa scena, pecet, konsola czy smartfon trzeba wykazać się srogim skillem. “W Co Ty Grasz?” to nie tylko hołd dla świata gier i ukłon w stronę wkręconych gamerów, ale przede wszystkim manifest bezkompromisowej rywalizacji.

Tu nie ma miejsca dla słabeuszy. “W Co Ty Grasz?” jest drugim singlem zapowiadającym album “Do Wesela Się Zagoi”. Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty.

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Nowy teledysk to kolejne dzieło Szerszenia, a za muzykę i cuty odpowiada oczywiście duet The Returners. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little'a. Neoklasyczne brzmienie bitów - wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów - a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky'ego. Płyta ukaże się 26.03.2021 roku nakładem wytwórni 2020.

Limitowany preorder dostępny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?

Najnowsze