Michele Morrone wydał piosenkę Feel It! Aktor z filmu 365 dni rozpoczyna muzyczną karierę

2020-01-21 10:15
Michele Morrone wydaje piosenkę feel It. Aktor z filmu 365 dni rozpoczyna karierę muzyczną
Autor: Okłada singla Michele Morrone Michele Morrone wydaje piosenkę feel It. Aktor z filmu 365 dni rozpoczyna karierę muzyczną

Feel It to pierwszy singiel Michele Morrone, filmowego Massimo, który gra główną rolę w głośnym filmie Blanki Lipińskiej. Włoski aktor nagrał utwór promujący ekranizację, która pojawi się w kinach już 7 lutego.

Michele Morrone, który gra główną rolę w filmie Blanki Lipińskiej wydał swój pierwszy singiel pod tytułem Feel It, który jest zapowiedzią jego debiutanckiej płyty Dark Room.
Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem. - mówi Michele o swoim nowym kawałku. Teledysk do piosenki, który pojawił się 17 stycznia w serwisie YouTube został wzbogacony nieopublikowanymi fragmentami filmu 365 dni. Ekranizacja bestsellera Blanki Lipińskiej jest najbardziej wyczekiwaną produkcją 2020 roku, która już 7 lutego, dokładnie tydzień przed świętem zakochanych pojawi się na wielkich ekranach i to właśnie soundtrack od włoskiego aktora usłyszymy w filmie. Autorami nagrania piosenki Feel It są również Dominik Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór, którzy mają na swoim koncie przeboje między innymi dla Viki Gabor czy Roksany Węgiel. Internauci jednak zarzucają Michele Morrone podobieństwo jego utworu do kawałka Earned it z repertuaru The Weekend, który był wykorzystany w filmie 50 twarzy Greya. 

Michele Morrone - kim jest?

30-letni Michele Morrone zyskał największą popularność dzięki roli w filmie 365 dni Blanki Lipińskiej. Michele już od lat znany jest we Włoszech, ponieważ w 2016 roku wziął udział w tamtejszej wersji Tańca z Gwiazdami. Okazuje się, że jest to człowiek o wielu talentach. Zajmuje się na co dzień aktorstwem, modelingiem a teraz jeszcze odsłonił swój następny talent, w którym pokazuje światu jak śpiewa. Piosenka Feel It to dopiero początek jego kariery muzycznej. Włoch planuje wydać cały album, który już nosi swój tytuł Dark Room.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze