Michalina Grzybowska i Ola Pobiega - BITWY. Kto poradził sobie lepiej?

2021-10-16 21:09
Michalina Grzybowska i Ola Pobiega
Autor: TVP

The Voice of Poland wywołuje ogromne emocje. Kolejnym etapem w show są Bitwy, które część uczestników zbliżają do finału. Na scenie pokazała się teraz Michalina Grzybowska i Ola Pobiega. Która poradziła sobie lepiej?

Michalina Grzybowska i Ola Pobiega - BITWY. Kto poradził sobie lepiej? W sobotę 16 października 2021 roku do rywalizacji stanęły dwie muzycznie uzdolnione artystki z drużyny Justyny Steczkowskiej. Mowa o Igorze Michalinie Grzybowskiej i Oli Pobiega, które na scenie pokazały co potrafią.Która z dziewczyn poradziła sobie lepiej? Michalina i Ola zaśpiewały podczas Bitew numer Groszki i róże z repertuaru Ewy Demarczyk.

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Michalina Grzybowska i Ola Pobiega - BITWY

Która z dziewczyn wygrała Bitwę? Michalina Grzybowska czy Ola Pobiega? Bez kradzieży tylko jedna uczestniczka mogła przejść dalej i decyzją Justyny Steczkowskiej w programie została Ola Pobiega. Michalina zaś zakończyła swoją przygodę z show The Voice of Poland 12.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze