Michał Wiśniewski - wzruszająca akcja gwiazdora przed Bożym Narodzeniem

i

Autor: fot./screen/www.youtube.com/Michał Wiśniewski Wiśnia dzieciom

Michał Wiśniewski - wzruszająca akcja gwiazdora przed Bożym Narodzeniem

2017-12-15 12:06

Ten gwiazdor ma wielkie serce! Na ESKA.pl przeczytacie o Michale Wiśniewskim, który przed Bożym Narodzeniem zorganizował wzruszającą akcję.

Michał Wiśniewski - wzruszającą akcja gwiazdora przed Bożym Narodzeniem na pewno poruszy wasze serca! Wokalista zespołu Ich Troje przystąpił do przedświątecznego działania, by przynieść radość tym, którzy najbardziej jej teraz potrzebują. Co ważne, polski artysta już nie pierwszy raz angażuje się w taki projekt. Robi to już od kilku lat. A o co w tym chodzi? Okazuje się, że Michał Wiśniewski staje się Świętym Mikołajem.

Popek Mikołajem! Raper zrobił wyjątkowy prezent dzieciom!

Autor: brak danych

Popek założył strój świętego Mikołaja! Wcześniej jednak odwiedził jeden z domów dziecka. Szczegóły na ESKA.pl

Co robi Michał Wiśniewski przed Świętami?

Wzruszającą akcja gwiazdora przed Bożym Narodzeniem to Wiśnia dzieciom. W jej ramach Michał Wiśniewski odwiedza domy dziecka w całej Polsce i rozdaje prezenty ich podopiecznym. Wraz z fundacją Po Pierwsze, muzyk planuje przyjechać do 18 domów dziecka, by wręczyć podarki 600 dzieciakom. To już czwarta edycja tej wzruszającej akcji, lecz Michał Wiśniewski wyznał, że domy dziecka w okresie przedświątecznym odwiedza od ponad 20 lat, bo sam jest wychowankiem jednego z nich. Akcja Wiśnia dzieciom czyni z Michała Wiśniewskiego prawdziwego Świętego Mikołaja! Poniżej możecie zobaczyć spot promujący przedsięwzięcie.

Mikołaj z Miry. Kim jest bohater z bajka o Mikołaju.

Autor: brak danych

Bajka o Mikołaju z Miry to jedna z piękniejszych opowieści o czerpaniu radości z dawania. Kim jest ich bohater? Jak brzmi najsłynniejsza opowieść i świętym Mikołaju?