Michał Wiśniewski - wiek, dzieci, żony, zęby, wzrost, majątek, tatuaże, pieniądze

2022-09-02 10:01
Michał Wiśniewski - dzieci, żony, wiek, zęby, wzrost, majątek, tatuaże
Autor: WBF Michał Wiśniewski - dzieci, żony, wiek, zęby, wzrost, majątek, tatuaże

Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu nie ma przed nami tajemnic. Michał Wiśniewski aktywnie muzycznie jest od 1994 roku, a jego hity zna starsze, ale również młodsze pokolenie. Kim jest Michał Wiśniewski? Co trzeba o nim wiedzieć? Przekonajcie się i poznajcie go jeszcze lepiej już teraz.

Spis treści

  1. Michał Wiśniewski - dzieci
  2. Michał Wiśniewski - żony
  3. Michał Wiśniewski - wiek
  4. Michał Wiśniewski - zęby
  5. Michał Wiśniewski - wzrost
  6. Michał Wiśniewski - majątek
  7. Michał Wiśniewski - tatuaże
  8. Michał Wiśniewski - młody, kiedyś

Michał Wiśniewski - dzieci, żony, wiek, zęby, wzrost, majątek, tatuaże, to zdecydowanie najważniejsze kwestie. Nie ma osoby w Polsce, która nie wie, kim jest Michał Wiśniewski. Jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego rynku muzycznego i całego showbiznesu. Muzycznie aktywny od 1994 roku roku, kiedy to wspólnie z Jackiem Łągwą założył zespół Ich Troje. Wspólnie z grupą nagrał i wydał dziewięć albumów studyjnych. Pierwszy krążek grupy pokrył się złotem, trzecia płyta z hitem A wszystko to... (bo ciebie kocham), zdobyła certyfikat platyny. Dalej było jeszcze lepiej, bo Ich Troje będąc na fali sukcesu wydali czwarty i piąty album. Oba pokryły się diamentem. Lider zespołu, Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu wypuszcza nowe utwory mając nadzieję, że te staną się równie popularne, co numery, których teksty znają na pamięć wszyscy tj.: Powiedz, Wypijmy za to, Babski świat.

Michał Wiśniewski: "Ostrzygę się na zero". Pożegna czerwone włosy już niedługo?!

Daria - piosenka Love Blind na żywo [ESKA Live]

Michał Wiśniewski - dzieci

Dzieci Michała Wiśniewskiego to przyszłe gwiazdy polskiego rynku muzycznego? Przekonamy się już niebawem. Piosenkarz posiada też pięcioro dzieci: Xaviera i Fabienne ze związku z Mandaryną, Etiennette i Vivienne z małżeństwa z Anią Świątczak oraz Falco Amadeusa będącego efektem miłości z obecną żoną Polą.

Michał Wiśniewski - żony

Żony Michała Wiśniewskiego od zawsze wzbudzają duże zainteresowanie mediów. Artysta brał ślub aż pięć razy. Kobietami jego życia były: Magda Femme (1996 - 2001), Mandaryna (2002 - 2006), Ania Świątczak (2006 - 2011) oraz Dominika Tajner-Wiśniewska (2012 - 2019). Obecnie artysta związany jest z Polą Wiśniewską. Para wzięła ślub w 2020 roku.

Michał Wiśniewski - wiek

Ile lat ma Michał Wiśniewski? Wiek to jedna z najczęściej wyszukiwanych kwestii, jeśli chodzi o legendarnego artystę. Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi, co oznacza, że w 2021 roku obchodził 49. urodziny.

Michał Wiśniewski - zęby

Zęby Michała Wiśniewskiego ciekawią internautów. Pierwszy raz media zalała informacja, że artysta poprawił swoje uzębienie w 2011 roku. Później news o śnieżnobiałym uśmiechu pojawił się w 2015 roku. Trzy lata później, gdy Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie rentgenowskie kręgów, zauważono, że w jego dziąsłach znajdują się śruby oraz implanty. 

Michał Wiśniewski - wzrost

Ile wzrostu ma Michał Wiśniewski? Artysta nie należy do najwyższych osób. Mierzy 176 centymetrów. 

Michał Wiśniewski - majątek

Majątek Michała Wiśniewskiego to wielka tajemnica. Artysta ujawnił kilka ważnych szczegółów w rozmowie z Mateuszem Borkiem w Kanale Sportowym. Zdradził: - Do 2005 roku zarobiłem 40 milionów złotych. Zapłacisz 20 procent podatku i zostają 32 miliony złotych. Kupisz dwa apartamenty w Tajlandii... samoloty, samochody i trzy kilogramy złota. Mnie te kwoty nie interesowały, mnie podliczyła skarbówka.

Michał Wiśniewski - tatuaże

Tatuaże Michała Wiśniewskiego wzbudzają zainteresowanie.  Najbardziej w oczy rzucają się daty narodzin dzieci na żółto-czerwonym tle. Na prawej stronie klatki piersiowej wytatuowane ma imię piątej żony, Poli. Na szyi natomiast widnieje napis: - Nigdy nie będziesz błagać o miłość, jak kiedyś twój ojciec

Michał Wiśniewski - młody, kiedyś

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze