Michał Wiśniewski doradza Donatanowi i Cleo w sprawie Eurowizji 2014 [VIDEO]

2014-03-15 14:43

Donatan i Cleo wykonają Slavic Girl podczas Eurowizji 2014. W osiągnięciu sukcesu pomaga im Michał Wiśniewski lider Ich Troje, który doskonale zna eurowizyjną scenę i atmosferę.

Michał Wiśniewski wspiera Donatana i Cleo! Lider grupy Ich Troje będzie doradzał Donatanowi i Cleo w sprawie Eurowizji 2014. Michał jest umówiony już z autorami hitu My Słowianie/Slavic Girls. Artysta już jednak teraz ma kilka rad dla polskiej reprezentacji na Eurowizji 2014 w Kopenhadze. - Powinni pamiętać przede wszystkim o tym, aby zostać sobą i możliwie jak najlepiej zaprezentować się na scenie. Recepty na sukces nie posiadam - nikt nie posiada takiej recepty. Myślę, że największym moim sukcesem było to, że byłem sobą - mówi Michał Wiśniewski.

ESKA.pl nie dziwi się, że Michał będzie służył radą Donatanowi i Cleo. Przypominamy, że artysta na Eurowizji wystąpił aż 2 razy i może pochwalić się sukcesami.

Po raz pierwszy wystąpił w 2003 roku. Podczas 48. Konkursu Piosenki Eurowizji grupa Ich Troje z piosenką Keine Grenzen - Żadnych Granic zajęła 7. miejsce w finale. To był jeden z lepszych wyników w historii polskiej Eurowizji, zaraz po Edycie Górniak.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Kolejny raz grupa Ich Troje wystąpiła w 2006 roku. Wtedy Michał zaśpiewał z trzema piosenkarkami, wśród nich były byłe wokalistki grupy, czyli Magdalena Femme i Justyna Majkowska oraz wtedy aktualną wokalistką Anną Świątczak. Wspólnie zaśpiewali Follow My Heart. Eurowizyjną wersję wzbogacili o dwa nowe języki: niemiecki (wykonany w drugiej zwrotce) oraz rosyjski (wykonany w drugim refrenie). Członkowie grupy ubrani byli w kostiumy inspirowane strojami europejskiej arystokracji XVIII wieku. Ostatecznie, grupa w półfinale zajęła 11. miejsce i nie dostała się do finału.

A już teraz przypominamy Wam wykony Ich Troje podczas Eurowizji i serwujemy numer Donatana i Cleo Slavic Girls.

Ich Troje - Keine Grenzen - Żadnych GranicIch Troje - Follow My HeartDonatan i Cleo - Slavic GirlsGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze