Michał Szpak zaśpiewał Dziwny Jest Ten Świat na Sylwestrze z Dwójką! Zobacz, jak gwiazda X Factor rozgrzała Wrocław [VIDEO]

2013-01-01 20:30

Michał Szpak był jedną z gwiazd, które wystąpiły na sylwestrze we Wrocławiu z TVP2. Wokalista znany z X Factor zaśpiewał dwa covery. Jednym z nich był Dziwny Jest Ten Świat - Czesława Niemena. W wersji Michała piosenka nabrała prawdziwie rockowe pazura. Jak Wam się podoba?

Michał Szpak pojawił się na scenie sylwestrowego koncertu Dwójki we Wrocławiu. Piosenkarz, który swoją karierę rozpoczął od udziału w X Factorze zaprezentował się publiczności w dwóch piosenkach. Jedną z nich był cover Dziwny Jest Ten Świat.

Wykon Michała utrzymany był w rockowym klimacie. Teraz spróbujmy razem odśpiewać ten niesamowity refren, który znaczy bardzo wiele dla nas wszystkich - rozgrzewał publiczność wokalista.

Oprócz swojej wersji Dziwny Jest Ten Świat Szpak zaśpiewał I'm So Excited. Na scenie towarzyszyła mu grupa tancerzy. Jak podobało się show gwiazdy polskiego X Factora? Czekamy na Wasze komentarze!

>>> Michał Szpak zaśpiewał I'm So Excited podczas Sylwestra 2012 we Wrocławiu! Zobacz na Eska.pl występ Michała Szpaka [VIDEO]Zobacz na Eska.pl Dziwny Jest Ten Świat - Michał Szpak, Sylwester z Dwójką 2012/2013!JB