Michał Szpak z niezwykłą, urodzinową niespodzianką od fanów!

i

Autor: Fot. east news Urodziny Michała Szpaka

Michał Szpak z niezwykłą, urodzinową niespodzianką od fanów!

2017-11-27 10:35

Michał Szpak zawsze może liczyć na swoich fanów. Sprawdźcie, co wielbiciele wokalisty przygotowali dla niego z okazji urodzin!

Michał Szpak w niedzielę 26 listopada 2017 obchodzi swoje 27. urodziny. Mimo młodego wieku Michałowi udało się już wiele osiągnąć w branży muzycznej. Wiele rzeczy nie byłoby możliwych, gdyby nie genialni fani Michała Szpaka, z którymi wokalista jest naprawdę zżyty. Z okazji urodzin fani z pomocą ESKA.pl przygotowali dla Michała Szpaka niezwykłą niespodziankę.

Urodziny Michała Szpaka

Fani nagrali dla Michała Szpaka film z życzeniami urodzinowymi, który możecie w całości zobaczyć poniżej. W nagraniu wzięli udział fani nie tylko z Polski, ale też z Ukrainy, Rosji czy Wielkiej Brytanii. Czego fani życzą Michałowi? Zobaczcie sami:

Nagrane życzenia pokazaliśmy Michałowi podczas finału Voice of Poland 8. Wokalista był niezwykle zaskoczony i zachwycony taką niespodzianką. Życzenia od fanów z całą pewnością sprawią, że ten dzień będzie dla Michała Szpaka wyjątkowy.

 

Jednak to niejedyny powód do radości. Przypomnijmy, że w sobotę 25 listopada podopieczna Michała, Marta Gałuszewska wygrała ósmą edycję Voice of Poland.

Voice of Poland 8 wygrywa Marta Gałuszewska!

Autor: brak danych

  Wielki finał 8. edycji Voice of Poland wyłonił zwycięzcę show, czyli najlepszy głos w Polsce. To wy w głosowaniu SMS zdecydowaliście o tym, kto zgarnął główną nagrodę i otrzymał tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Który z autorskich singli finalistów

Sprawdźcie też TO WIDEO, w którym znajdziecie kilka ciekawych faktów o Michale Szpaku.