Michał Szpak wróci do The Voice of Poland? Wokalista skomentował nieobecność w show

2021-09-14 11:34
Michał Szpak
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Fani programu The Voice of Poland mogą aktualnie śledzić jego dwunastą edycję. Wielu z nich ma jednak wrażenie, że czegoś, a dokładniej kogoś im brakuje. Mowa o Michale Szpaku, który zwyciężył plebiscyt na najlepszego trenera w historii formatu. Artysta odpowiedział na wysyłane w wiadomościach prywatnych wyrazy tęsknoty.

The Voice of Poland bez Michała Szpaka to nie to samo? Takie komentarze regularnie pojawiają się pod postami publikowanymi na oficjalnych profilach społecznościowych programu. Okazuje się, że podobne komunikaty w wiadomościach prywatnych otrzymuje sam Michał Szpak. Wybrany przez widzów programu najlepszym jurorem w całej jego historii artysta zakończył swoją przygodę z show w 2020 roku, doprowadzając do zwycięstwa Krystiana Ochmana. W 12. edycji na czerwonych fotelach możemy zobaczyć debiutującą w zupełnie nowej roli Sylwię Grzeszczak, powracających po latach Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka oraz związanych najdłużej z panelem Tomsona i Barona. I choć pierwszy odcinek The Voice of Poland został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, niektórzy z nich postanowili po raz kolejny wyrazić swoją tęsknotę za Michałem. Wokalista odpowiedział publicznie na jedną z otrzymanych wiadomości. 

Michał Szpak w The Voice of Poland

Pierwszy odcinek The Voice of Poland za nami. Przyzwyczajeni do cennych komentarzy Michała Szpaka poczuli pustkę, oglądając zmagania uczestników. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarz opublikował jedną z otrzymanych wiadomości i zapowiedział wiele przygód.

- Dlaczego nie ma Ciebie, człowieku, w The Voice?! Bez Ciebie to nie to samo. Pozdrawiam - napisała jedna z fanek.

- Moje słodkie aniołki, miło, że tęsknicie. Jeszcze przed nami wiele przygód - odpisał Michał.

Tych słów nie powinno się raczej traktować jako zapowiedzi powrotu do The Voice. Można być jednak pewnym, że wokalista z pewnością nas jeszcze zaskoczy.

Edyta Górniak nie wystąpi w "The Voice" przez Michała Szpaka
Najnowsze