Michał Szpak w skąpych ciuchach śpiewa Marlenie Happy Birthday. To wideo ma już 7 lat!

2021-01-07 16:52 Ewelina Kulasza
Michał Szpak
Autor: screen z Facebook/Michał Szpak, VIPHOTO/East News

Pamiętacie urodzinowe życzenia Michała Szpaka, które zostały opublikowane w sieci? Wideo Happy Birthday to you, Ma Ma Marlena, ma już 7 lat i pamięta o nim dosłownie każdy. Nagranie w 2014 roku wywołało ogromną sensację, ponieważ artysta nie tylko zaśpiewał w skąpych ciuchach, ale także swój występ wypełnił taneczną, energiczną choreografią. Zobaczcie to jeszcze raz!

Michał Szpak śpiewa Happy Birthday to Marlena - tego nie da się zapomnieć! Każdy fan piosenkarza wie, jak bardzo docenia i kocha swoją rodzinę. Artysta pamięta o nich na każdym kroku i często okazuje im swoją miłość. Mimo iż czasem znajdują się od niego bardzo daleko, to Michał Szpak pamięta nawet o najmniejszych rzeczach czy też uroczystościach. Siedem lat temu na jego oficjalnym Facebooku pojawiły się urodzinowe życzenia dla starszej o cztery lata siostry Marleny, które obiegły echem dosłownie cały internet. Było muzycznie, tanecznie i ... zabawnie. Michał Szpak w rytm melodii, która leciała w tle nie tylko wyginał się na wszystkie strony, niczym wielka, zagraniczna gwiazda na ogromnym koncercie, ale także wyśpiewał urodzinowe życzenia dla Marleny w języku angielskim. Internauci byli zachwyceni i gratulowali artyście pomysłu i dystansu.

Michał Szpak - Happy Birthday to Marlena

Dokładnie 7 stycznia 2021 roku, minęła siódma rocznica urodzinowego nagrania Michała Szpaka. To wideo nie tylko zapadło w pamięci niejednej osoby, ale także jest niesamowitą rozrywką i idealnym materiałem na poprawę humoru. Muzyczne życzenia Happy Birthday to Marlena zostały opublikowane na oficjalnym Facebooku artysty dokładnie 7 stycznia 2014 roku, w dniu urodzin jego starszej siostry. Jeśli chcecie powrócić do tej chwili, koniecznie sprawdźcie materiał poniżej. Jak można zauważyć, Michał Szpak zmienił się lekko z wyglądu na przestrzeni tych 7 lat. Jest bardziej dojrzały, lecz energia i niesamowity power, który widać na urodzinowym nagraniu, wciąż drzemią w artyście, co wręcz kochają jego fani!

Michał Szpak - najlepsze występy
Najnowsze