Michał Szpak u Wojewódzkiego: Jestem sobą nieustannie! Odcinek 15.03.16

2016-03-15 17:16
Michał Szpak Wojewódzki
Autor: fot. Instagram/kuba_wojewodzki_official/ Michał Szpak u Wojewódzkiego: Jestem sobą nieustannie! Odcinek 15.03.16

Michał Szpak u Wojewódzkiego 15.03.16 będzie gościem wraz z Katarzyną Nosowską. Z tej okazji na ESKA.pl podrzucamy Wam zapowiedź odcinka z muzycznymi gwiazdami. Jest gorąco! 

Kuba Wojewódzki: 15.03.2016 Michał Szpak zdradzi wszystkie swoje tajemnice?! Na pewno głównym tematem będzie Eurowizja 2016. Chyba już wszyscy wiedzą, że artysta wygrał bilet na Konkurs Piosenki w Szwecji - podczas polskich preselekcji. Muzyk usiądzie na słynnej kanapie dziennikarza TVNu, obok Katarzyny Nosowskiej! We wtorek wieczorem dojdzie do przeciwstawienia dwóch odmiennych punktów tworzenia muzyki. Zapowiedź odcinka Kuby Wojewódzkiego z 15 marca - znajdziecie na ESKA.pl!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Michał Szpak u Wojewódzkiego

61. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Polski rozpocznie się 12 maja 2016. Wcześniej Michał Szpak znajduje czas na spotkania z fanami i rozmowy z dziennikarzami! Jedna z takich rozmów będzie miała miejsce w programie Kuby Wojewódzkiego - już 15 marca. Będzie to drugi raz, kiedy polski wokalista zasiądzie na kanapie w TVNowskim show.  Poprzednim razem (w 2011 roku) jego wizyta wzbudziła ogromne emocje i kontrowersje! Wszystko za sprawą swojego debiutu na rynku muzycznym. Jak będzie tym razem? Na pewno Michał opowie o nowej płycie, na której znajdziemy eurowizyjny hit - Color of Your Life! 

Co jeszcze się wydarzy? O tym przekonamy się już we wtorek, 15 marca 2016 od godziny 22:30.. Drugim gościem wyjątkowego odcinka będzie wokalistka grupy Hey, Katarzyna Nosowska! 

#wtorek#kasianosowska#hey#na#zywo#premiera#michalszpak#eurowizja Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

>>> Michał Szpak: nie jadę na żadną Eurowizję! Fani Margaret dopięli swego?

Najnowsze