Michał Szpak Wojewódzki

i

Autor: fot. Instagram/kuba_wojewodzki_official/ Michał Szpak u Wojewódzkiego: Jestem sobą nieustannie! Odcinek 15.03.16

Michał Szpak u Wojewódzkiego: Jestem sobą nieustannie! Odcinek 15.03.16

2016-03-15 17:16

Michał Szpak u Wojewódzkiego 15.03.16 będzie gościem wraz z Katarzyną Nosowską. Z tej okazji na ESKA.pl podrzucamy Wam zapowiedź odcinka z muzycznymi gwiazdami. Jest gorąco! 

Kuba Wojewódzki: 15.03.2016 Michał Szpak zdradzi wszystkie swoje tajemnice?! Na pewno głównym tematem będzie Eurowizja 2016. Chyba już wszyscy wiedzą, że artysta wygrał bilet na Konkurs Piosenki w Szwecji - podczas polskich preselekcji. Muzyk usiądzie na słynnej kanapie dziennikarza TVNu, obok Katarzyny Nosowskiej! We wtorek wieczorem dojdzie do przeciwstawienia dwóch odmiennych punktów tworzenia muzyki. Zapowiedź odcinka Kuby Wojewódzkiego z 15 marca - znajdziecie na ESKA.pl!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Michał Szpak u Wojewódzkiego

61. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Polski rozpocznie się 12 maja 2016. Wcześniej Michał Szpak znajduje czas na spotkania z fanami i rozmowy z dziennikarzami! Jedna z takich rozmów będzie miała miejsce w programie Kuby Wojewódzkiego - już 15 marca. Będzie to drugi raz, kiedy polski wokalista zasiądzie na kanapie w TVNowskim show.  Poprzednim razem (w 2011 roku) jego wizyta wzbudziła ogromne emocje i kontrowersje! Wszystko za sprawą swojego debiutu na rynku muzycznym. Jak będzie tym razem? Na pewno Michał opowie o nowej płycie, na której znajdziemy eurowizyjny hit - Color of Your Life! 

Co jeszcze się wydarzy? O tym przekonamy się już we wtorek, 15 marca 2016 od godziny 22:30.. Drugim gościem wyjątkowego odcinka będzie wokalistka grupy Hey, Katarzyna Nosowska! 

#wtorek#kasianosowska#hey#na#zywo#premiera#michalszpak#eurowizja Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

>>> Michał Szpak: nie jadę na żadną Eurowizję! Fani Margaret dopięli swego?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE