Michał Szpak: Przeżywam teraz kolejne odrodzenie. Wywiad wideo na ESKA.pl

2016-03-24 15:04
Michał Szpak w wywiadzie dla ESKA.pl
Autor: fot. materiały własne ESKA.pl Michał Szpak w wywiadzie dla ESKA.pl

Michał Szpak - jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów w Polsce i reprezentant naszego kraju na Eurowizji 2016 odpowiedział na pytania w wideo wywiadzie dla ESKA.pl. Sprawdźcie już teraz!

Michał Szpak to wokalista, który od kilku lat wzbudza żywe emocje wśród polskiej publiczności. Jako reprezentant Polski na Eurowizji 2016 z piosenką Color Of Your Life powalczy o zwycięstwo w konkursie z kilkudziesięcioma artystami z Europy i Australii. Młody artysta w wideo wywiadzie dla ESKA.pl zdradza, które piosenki z innych krajów podobają mu się najbardziej i z kim będzie miał okazję nawiązać bezpośredni kontakt w Sztokholmie. Poza tematem Eurowizji, Michał Szpak wyznał m.in. dlaczego tak długo musieliśmy czekać na jego debiutancką płytę i czy ściąłby swoje włosy na szczytny cel.

>> Eurowizja 2016: data, kiedy wystąpi Michał Szpak, transmisja TVP!

Michał Szpak: Czekałem na ten sukces z rzeszą ludzi, którzy we mnie wierzyli

Michał Szpak od początku swojej kariery w polskim show-biznesie podkreślał, jak ważna jest dla niego autentyczność. Co w takim razie oznacza dla niego hasło Byle Być Sobą, czyli tytuł jego pierwszego albumu? Barwny piosenkarz w naszym wywiadzie opowiada również m.in. jak reaguje na sukces swoich piosenek i albumu oraz kto jest jego muzyczną inspiracją i co go kręci poza muzyką. Rozmowę przeprowadził redaktor ESKA.pl - Robert Choiński.

.video_in_article .video_in_article_pc { display:none;} .video_in_article .video_in_article_mobile{ display:block;} .w-650 .video_in_article .video_in_article_pc { display:block;} .w-650 .video_in_article .video_in_article_mobile{ display:none;}

 

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze