Michał Szpak na czele rankingu popularności wokalistów

i

Autor: fot. Sony Music Michał Szpak na czele rankingu popularności wokalistów

Michał Szpak najpopularniejszym Polskim wokalistą - RANKING Google Trends

2016-09-14 16:18

Michał Szpak najlepszy! Sprawdziliśmy kto jest najpopularniejszym Polskim wokalistą według wyszukań w Google i wyniki bezsprzecznie wskazują na Michała. Kto zajął kolejne miejsca?

Ranking polskich wokalistów odpowie wam na pytanie kto może być najlepszym wokalistą w Polsce. Wasz gust może być inny, ale to jak często internauci wyszukują nazwisko artysty w Google z pewnością pokazuje jak jest popularny. Sprawdziliśmy wyniki Google Trends za ostatni kwartał i wiemy już kto kręci internautów. Poznaj ranking i ZAGŁOSUJ w sondzie poniżej - bo może eskowicze pokażą, że wyszukiwania to nie wszystko i liczy się zaangażowanie fanów! 

Michał Szpak najpopularniejszym wokalistą w Polsce!

Wyniki Google Trends za ostatni kwartał pokazuja, że należał on do Michała Szpaka. Sprawdziliśmy, że był popularniejszy w polskim internecie niż inni wokaliści, nawet światowe gwiazdy - Justin Timberlake czy One Direction. Ale sprawdziliśmy przede wszystkim polską konkurencję. Okazało się, że średnie wyniki wyszukiwań za ostatni kwartał wskazują na kolejność: 

  • Michał Szpak
  • Dawid Podsiadło
  • Kamil Bednarek
  • Antek Smykiewicz
  • Grzegorz Hyży

chociaż ten ostatni pod koniec sierpnia miał bardzo dobry moment i wysunął się na 2 miejsce. Sprawdż szczegółowy ranking Google Trends.

ranking wokalistów google trends

i

Autor: google.com ranking wokalistów google trends

A jak zagłosowaliby eskowicze? Pokażcie wsparcie waszym ulubionym wokalistom!