Michał Szpak na Eurowizji 2018 - mamy OFICJALNE oświadczenie [TYLKO U NAS]

2018-01-25 15:47

Michał Szpak na Eurowizję 2018 - wiele osób chciałoby, by wykonawca hitu Don't Poison Your Heart stanął na eurowizyjnej scenie. Komentarz artysty w tej sprawie podrzucamy - na ESKA.pl!

Michał Szpak na Eurowizji 2018 to wiadomość, na którą czeka mnóstwo fanów artysty. Gwiazda polskiej sceny muzycznej miałaby wystąpić w duecie ze zwyciężczynią Voice of Poland 8. Otrzymaliśmy OFICJALNE stanowisko artysty w tej sprawie. I jak się okazuje - wytwórnia Sony Music Entertainment Poland (wydająca albumy Michała Szpaka) zwróciła się do firmy Universal Music Polska (wydawcy materiałów Marty Gałuszewskiej) z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Odpowiedź była jednak odmowna.

Michał Szpak na Eurowizji 2018 - oświadczenie artysty

Eurowizja 2018 odbędzie się tradycyjnie w maju. Tym razem, za sprawą zwycięstwa Salvadora Sobrala, organizatorem konkursu jest Portugalia. Ostatecznie o tym, kto z Polski dostanie bilet do Lizbony, zdecydują polskie preselekcje. Jednym z mocnych kandydatów miał być Michał Szpak. Byłby to drugi start 28-letniego wokalisty. Tym razem jednak miałby zaśpiewać Don't Poison Your Heart, który promuje i zapowiada jego nowy album. Poprosiliśmy management artysty o komentarz w tej sprawie. Otrzymaliśmy odpowiedź:

Firma fonograficzna wydająca albumy Michała Szpaka Sony Music Entertainment Poland zwróciła się do firmy fonograficznej Universal Music Polska wydawcy albumów Marty Gałuszewskiej z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty z piosenką Don’t Poison Your Heart w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Sony Music dostało od firmy Universal odpowiedź odmowną.

Dodatkowo Management Michała Szpaka firma J&J; Musicart zwróciła się z nieoficjalnym zapytaniem do samej Marty Gałuszewskiej czy chciałaby wziąć w udział w Eurowizji wraz z Michałem, a sama artystka zareagowała na ten pomysł bardzo entuzjastycznie.

Niewykluczone, że Michał Szpak i Marta Gałuszewska wystąpią na Eurowizji osobno, dlatego Universal Music Polska odmówił Sony Music Polska.

Michał Szpak - Eurowizja

Michał Szpak na Eurowizji pojawił się w 2016 roku, więc doskonale wie, jak wygląda udział w legendarnym konkursie. Artysta oczarował europejską publiczność śpiewając hit pt. Color Of Your Life. Gdyby decydowało wyłącznie głosowanie widzów, to zająłby pozycję w TOP 3. Niestety, jury zbyt nisko oceniło występ polskiego wykonawcy i ostatecznie zajął 8. miejsce.

Eurowizja 2018 - polskie preselekcje. Data ogłoszenia uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią gwiazdę, która będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Data ogłoszenia uczestników krajowych eliminacji właśnie została ujawniona. Podobnie zresztą, jak termin zgłaszania swoich propozycj

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze