Michał Szpak jako Edyta Górniak, Conchita i ABBA. Metamorfozy w tęsknocie za Eurowizją!

2020-07-03 11:41 Maksymilian Kluziewicz
Michał Szpak
Autor: YouTube/Netflix Polska

Michał Szpak to człowiek wielu talentów. Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny. Popularny polski wokalista wziął udział w promocji najnowszego filmu Netflixa, opowiadającego o Konkursie Piosenki Eurowizji. W trwającym niespełna dwie minuty wideo, artysta wcielił się w role Edyty Górniak, zespołu ABBA i innych eurowizyjnych gwiazd. To trzeba zobaczyć! Więcej na ESKA.pl.

Michał Szpak jako Edyta Górniak i inne legendy Eurowizji - to wideo rozbawi was do łez! Wokalista, który rozpoczynał karierę w programie telewizyjnym X Factor, wielokrotnie udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Słynący ze świetnego wokalu i ekstrawaganckich strojów piosenkarz doskonale odnajduje się w każdym repertuarze. Jego covery, w tym Dziwny jest ten świat czy Raz-dwa-raz-dwa zachwyciły miliony internautów, a występ na Eurowizji w 2016 roku przyniósł mu wysokie, bo ósme miejsce. W tęsknocie za eurowizyjną sceną, Michał Szpak wziął udział w spocie promującym produkcję Eurovision Song Contest: historia zespołu Fire Saga, która niedawno zadebiutowała w platformie Netflixa. Artysta wcielił się w role najbardziej kojarzonych z udziału w tym konkursie artystów.

Eurowizja to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na całym świecie. Co roku, dziesiątki reprezentantów z całej Europy i nie tylko robią wszystko, by podbić serca publiczności. Występy niektórych gwiazd dziś uznane są za kultowe. Kilka z nich w najnowszym wideo przypomniał Michał Szpak - reprezentant Polski na Eurowizji 2016.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Michał Szpak - eurowizyjna metamorfoza

Netflix nie zwalnia tempa i wciąż stawia na promocję swojego najnowszego filmu Eurovision Song Contest: historia zespołu Fire Saga. Do jednego ze spotów reklamowych zaproszono Michała Szpaka. W trwającym niespełna dwie minuty wideo, polski wokalista pokazał, że ma ogromny dystans do siebie i potrafi się odnaleźć w każdym repertuarze. Michał wcielił się w Edytę Górniak, Salvadora Sobrala, członków zespołu ABBA, wokalistę grupy Lordi, Conchitę Wurst oraz bohaterów produkcji. Które z wcieleń Szpaka podoba wam się najbardziej?

Najnowsze