Michał Szczygieł z polską płytą roku? Album Tak Jak Chcę przed premierą robił furorę!

2021-06-18 9:24
Michał Szczygieł z polską płytą roku? Album Tak Jak Chcę przed premierą robi furorę!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Michał Szczygieł z polską płytą roku? Album Tak Jak Chcę przed premierą robi furorę!

Tak Jak Chcę - to tytuł nowej, długo wyczekiwanej płyty Michała Szczygła. Jakie utwory składają się na to wydawnictwo? Przekonajcie się i poznajcie najważniejsze szczegóły dotyczące albumu już teraz.

Nowości Muzyczne 2021: Michał Szczygieł już w wydanym w 2018 ro singlu Nic tu po mnie, jasno oznajmił światu, że zamierza iść w swoją stronę i zaskakiwać, nie tylko słuchaczy, ale również samego siebie. Od tego czasu nieustannie szlifował swoje wokalne i songwriterskie umiejętności. W drodze do debiutu pozwalał sobie na spontan, ale nigdy na przypadek. Celem tej konsekwentnie wytyczonej ścieżki była muzyka, której dziś można słuchać z czystą radością.

Michał Szczygieł jakiego nie znacie! Piosenka WIĘCEJ polskim hitem wiosny?

Michał Szczygieł - płyta Tak Jak Chcę

Na płytę zatytułowaną Tak jak chcę, trafiło 11 utworów przepełnionych lekkością, szczerością i pewnego rodzaju nostalgią. Na próżno szukać odniesień do innych artystów Szczygieł puszcza oko do swoich muzycznych idoli, ale nikogo nie naśladuje. Serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, przez bujające produkcje z elementami urban, aż po ballady oparte na gitarowych brzmieniach. Całości dopełniają chwytliwe melodie oraz unikalny głos Michała - z jego mocą, wrażliwością i swobodą interpretacji. Podobnego wydawnictwa na polskim rynku można szukać ze świecą.

Michał Szczygieł - tracklista Tak Jak Chcę

 1. Tak jak chcę
 2. Nie ma co płakać
 3. Spontan
 4. Jakby co
 5. Więcej
 6. Noga na gaz
 7. Nic tu po mnie
 8. Nie mamy nic
 9. To będzie dobry dzień
 10. Dłonie
 11. Spontan akustycznie (Bonus Track)

Michał Szczygieł dojrzewa jako artysta, a każdy kolejny etap jest dla niego zarówno świetną zabawą, jak i nauką. Zawartość krążka udowadnia, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa. W osiągnięciu zamierzonego celu pomogły mu m.in. dwa niezawodne duety producenckie: Hotel Torino (Dominic Buczkowski-Wojtaszek & Patryk Kumór) i Undersealevel Music (Szymon Frąckowiak & Jakub Laszuk).

Energia na debiutanckim albumie Michała Szczygła przypomina tę z udanej randki, do której chętnie wracamy wiele razy z uśmiechem na twarzy i która zapoczątkowała coś pięknego i bardzo ekscytującego.

Michał Szczygieł - Tak Jak Chcę: płyta online

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze