Michał Szczygieł: jestem szczęśliwym człowiekiem i robię to co lubię [WYWIAD]

2020-06-03 16:05 JJ
Michał Szczygieł gotowy do letniej ofensywy! Nowa piosenka w The Voice Of Poland 10!
Autor: Maksymilian Grela Michał Szczygieł gotowy do letniej ofensywy! Nowa piosenka w The Voice Of Poland 10!

Michał Szczygieł nie zwalnia tempa. Wokalista zaprezentował fanom singiel, który ma szansę stać się hitem lata 2020. Kawałek zatytułowany Tak jak chcę już podbija sieć, a więcej o tym i o swojej pracy Michał opowiedział w wywiadzie w Radiu ESKA. Zobaczcie!

Michał Hanczak, którego bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA, połączył się z Michałem Szczygłem i sprawdził, co u niego słychać. Dwóch Michałów rozmawiało o muzyce, pasjach, a także o przyszłości. Michał Szczygieł to polski wokalista. Uczestnik programu The Voice of Poland. W trakcie przesłuchań w ciemno, zaśpiewał utwór Bednarka Sailing, czym zaskarbił sobie serca jurorów. Trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego. Dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce w głosowaniu widzów. W 2018 roku wydał swój debiutancki singiel Nic tu po mnie, który pokrył się platyną. 

Michał Szczygieł w wywiadzie Radia ESKA

Hanczak wraz z Michałem Szczygłem porozmawiali na tematu najnowszego numeru artysty Tak jak chcę. Piosenkarz zdradził, jak powstawał ten utwór. W rozmowie Hany poruszył również temat pandemii koronawirusa. Jak Michał Szczygieł radzi sobie w tym trudnym czasie? Okazuje się, że tworzy nowe kawałki. Artysta odpowiedział również na pytanie, czy jest szczęśliwym człowiekiem. A jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze zdradził Michał Szczygieł w rozmowie z Hanczakiem, to obejrzyjcie koniecznie wideo na ESKA.pl.

Michał Szczygieł - wywiad

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze