Michał Sieńkowski w utworze Netflix and Chill rozlicza się z przeszłością. Aktor nawija o swojej byłej!

2021-11-26 16:00
Michał Sieńkowski w utworze Netflix and Chill rozlicza się z przeszłością. Aktor nawija o swojej byłej!
Autor: Materiały prasowe Michal Sienkowski Michał Sieńkowski w utworze Netflix and Chill rozlicza się z przeszłością. Aktor nawija o swojej byłej!

Michał Sieńkowski postanowił zwierzyć się słuchaczom i zaprezentować najnowszy singiel Netflix and Chill. To rozliczenie z przeszłością, a jednocześnie nowy rozdział w życiu Sieńkowskiego. Aktor znany jest z roli Berkowskiego w Nieprzygotowanych.

Michał Sieńkowski to młody i utalentowany wokalista, który stawia na nowe brzmienie. Artysta czuje się bardzo dobrze w utworze Netlix and Chill, ponieważ może nareszcie rozliczyć się z przeszłością i zwierzyć swoim słuchaczom, którzy do tej pory nie do końca wiedzieli co u niego słychać. Utwór nawiązuje do rozstania z byłą dziewczyną, ale nie jest to żadna forma dissu. U aktora z Nieprzygotowanych ostatnio wiele się dzieje. Sieńkowski tym singlem zapowiada również nadchodzący wielkimi krokami album.

Utwór Netflix and Chill jest dla mnie rodzajem spowiedzi z mojego jeszcze niedawnego życia. To rodzaj terapii, dzięki której pogodziłem się z wieloma rzeczami i mogłem ruszyć do przodu. Oddanie światu tego singla to dla mnie ogromny krok w przód, krok który mam nadzieje jest pierwszym krokiem do przodu, a nie ostatnim - kwituje Sieńkowski

Nad teledyskiem pracowała Maja Wacnik, którą mogliście oglądać na planie Nieprzygotowanych. Za zdjęcia i montaż tego nowatorskiego klipu odpowiada Adrian Idzikowski. Produkcją numeru zajął się Artur Gruszewski. Premiera Netflix and Chill już w piątek, 26 listopada 2021 roku, o godzinie 16:00 na kanale Michała Sieńkowskiego.

Kim jest Michał Sieńkowski?

Michał Sieńkowski to polski aktor urodzony w 1993 roku. Znany jest pierwszego serialu na YouTube Nieprzygotowani. Na swoim koncie ma także role między innymi w klipach Włodiego, Bezczela, Ady czy Arka Kłusowskiego. Występował także w Przyjaciółkach (Polsat), Pakcie (HBO). Uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi. 

Źródło: Michał Sieńkowski w utworze Netflix and Chill rozlicza się z przeszłością. Aktor nawija o swojej byłej!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze