Michał Sieńkowski mówi Sorry, pa i wysiada z wyścigu za liczbami!

i

Autor: Michał Sieńkowski Michał Sieńkowski mówi "Sorry, pa" i wysiada z wyścigu za liczbami!

PREMIERA

Michał Sieńkowski mówi "Sorry, pa" i wysiada z wyścigu za liczbami!

2023-09-27 13:10

Niech nikogo nie zmyli tytuł najnowszego singla Michała Sieńkowskiego - "Sorry, pa". Artysta wcale nie zamierza zniknąć z polskiej sceny muzycznej. Wręcz przeciwnie, chce rozgościć się na niej bardziej niż dotychczas. Mającym dziś swoją premierę utworem, udowadnia, że podążanie niezależną drogą, na własnych zasadach, również może być przebojowe i satysfakcjonujące.

Nowości Muzyczne 2023: "Sorry, pa" to trzecia, wydana w tym roku autorska piosenka wokalisty i aktora - znanego z roli Berkowskiego w hitowym serialu grupy Abstrachuje "Nieprzygotowan" (YouTube). Po świetnie przyjętym "Ciao" i wakacyjnym "Jutro będę się martwić" fani Michała otrzymują od niego jeszcze bardziej radiową i niezwykle melodyjną nowość. Tym razem w warstwie lirycznej muzyk zdecydował się poruszyć nieco cięższy i skłaniający do refleksji temat. Jak śpiewa w drugiej zwrotce "Sorry, pa", we współczesnym świecie „liczą się liczby, a nie liczą się ludzie”. Wiele osób, bacznie obserwujących dzisiejsze społeczeństwo, na pewno zgodzi się z tym przykrym stwierdzeniem. Obecnie, Michał pragnie zatrzymać się, aby złapać oddech i nie musieć już biec tam, gdzie każdy gna.

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Do dzisiaj brzmią doskonale [POSŁUCHAJ]

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Michał Sieńkowski - piosenka Sorry, pa

W "Sorry, pa" nie mogło zabraknąć gitar, których brzmienia stały się elementem wspólnym ostatnich zaprezentowanych przez artystę nagrań. To szybko zapadająca w pamięci kompozycja z rockowym pazurem. Właśnie w takim kierunku muzycznym chce teraz podążać Michał. Zdjęcia do teledysku, towarzyszącego „Sorry, pa” zarejestrowane zostały w Mediolanie. Za realizację wideo odpowiedzialni są wyłącznie Michał i jego narzeczona Maja, która wspiera go we wszystkim, co robi. Dzięki niej, Michał - jak mówi - wysiada, zostaje i nie chce już bez niej nigdzie gnać.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Michał Sieńkowski oprócz tworzenia solowego repertuaru, profesjonalnie zajmuje się reżyserią oraz produkcją klipów. Do tej pory stworzył obrazy do: „Jeszcze będzie pięknie” i „Dziewczyny lubią tańczyć” B.R.O czy „Ogień” Honoraty Skarbek. Jego poprzedni singiel, „Jutro będę się martwić” został bardzo pozytywnie oceniony przez słuchaczy. Trafił na dwie oficjalne playlisty Spotify („NA TOPIE” oraz „Fresh Finds Polska”), zagościł na antenach kilkunastu lokalnych i regionalnych stacji radiowych, a przygotowany do niego teledysk obejrzano już ponad 45 tys. razy.

Blanka Stajkow tego kompletnie się nie spodziewała! To przerosło jej oczekiwania

W najbliższych miesiącach Michał Sieńkowski zamierza skupić się na nagrywaniu kolejnych utworów, by w przyszłym roku móc dzielić się nimi z publicznością na żywo, podczas własnych koncertów z zespołem.