Blanka Stajkow tego kompletnie się nie spodziewała! To przerosło jej oczekiwania

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Blanka Stajkow tego kompletnie się nie spodziewała! To przerosło jej oczekiwania

RODEO HITEM NA ŚWIECIE

Blanka Stajkow tego kompletnie się nie spodziewała! To przerosło jej oczekiwania

2023-09-26 15:23

"Rodeo" w dniu premiery pojawił się na playlistach w Spotify aż w 23 krajach! Utwór cieszy się dużą popularnością w takich krajach jak Finlandia, Niemcy, USA czy UK. Singiel "Rodeo" miał także premierę radiową w 11 państwach. Można go także usłyszeć na antenie Radia ESKA.

Rok po wydaniu "Solo", ogromnym sukcesie tej piosenki na Eurowizji oraz po letnim przeboju "Boys Like Toys", Blanka powraca z nowym, bardziej dojrzałym utworem "Rodeo", który bez wątpienia podbije pierwsze miejsca list przebojów tak jak jego poprzedniczki. Piosenka powstała podczas bardzo kreatywnego songwriting campu w Finlandii, gdzie Blance towarzyszył autor tekstów i producent Matias Keskiruokanen, którego produkcje wielokrotnie zdobyły multiplatynowy lub platynowy status. Wiele z jego projektów zostało nominowanych do nagrody Emma Gaala, fińskich odpowiedników Grammy.

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Do dzisiaj brzmią doskonale [POSŁUCHAJ]

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Blanka - sukces piosenki Rodeo

Bez wątpienia to będzie hit najbliższych miesięcy. Dowodem tego jest także reakcja fanów pod teledyskiem:

  • Blanka! To jest sztos nad sztosy ❤❤❤
  • To będzie mój jesienny hit. Powodzenia. To niesamowite jak wspaniale się rozwijasz.
  • Ale to wpada w ucho!
  • Świetna piosenka, swietny teledysk, świetny rytm, czego chcieć więcej!
  • Kolejny Hit 🔥👌 ta nutka ma wakacyjny vibe
  • Totalny ogień, wpada w ucho🔥🔥

Rodeo - o czym jest piosenka?

"Rodeo" to kawałek o wyzwoleniu się z ograniczeń – wyjaśnia Blanka. - To hymn absolutnej wolności. Można go odnieść do sytuacji, w której daliście komuś tak wiele szans (być może za dużo), że po prostu wyczerpało się uczucie do tej osoby, ponieważ za każdym razem was zawodziła. ‘Nie dzwoń więcej do mnie, skończyłam z tobą’ - Chcę powiedzieć, że nie wierzę już we wszystkie twoje kłamstwa, najwyraźniej nie jesteś tym jedynym i nic dziwnego że moja mama nigdy cię nie lubiła! A teraz zejdź mi z drogi bo wychodzę i zamierzam przetańczyć całą noc. Jest mi teraz lepiej, bo pozwoliłam ci odejść i czuję się wolna, tłumaczy artystka.

Listen on Spreaker.