Michał Hałub - nowa gwiazda TikToka, która opowiada o życiu w domu dziecka. Kim jest?

2021-09-15 12:28
Michał Hałub
Autor: Instagram.com/halubek_

Michał Hałub to nowa gwiazda TIkToka! Młody chłopak bardzo szybko zdobył popularność w tej aplikacji. Wszystko z powodu bardzo oryginalnej tematyki swoich filmików. Opowiada w nich o życiu w domu dziecka. Influencer zdobył wielu fanów i jest już o nim głośno nawet poza TikTokiem. Kim jest Michał Hałub?

Michał Hałub to jedno z tegorocznych objawień w mediach społecznościowych. Na TikToku wybił się nagle i bardzo szybko. Wszystko z powodu tematyki jego filmików, która była bardzo zaskakująca. Chłopak opowiada na swoim profilu o życiu w domu dziecka. Michał wychował się w nim i postanowił walczyć ze stereotypami utartymi na temat tych ośrodków. Choć chłopak jest w aplikacji już od kilku miesięcy, internautom wciąż nie brakuje pytań. Zastanawia ich dużo kwestii - wolność, kieszonkowe, obowiązki, czy choćby wychodzenie ze znajomymi na imprezę, zrobienie sobie tatuażu czy możliwość bycia w związku. Do tej pory Michał, którego na TikToku można znaleźć pod nazwą @haubsky_, zdobył już ponad 180 tysięcy obserwujących, co można uznać za duży sukces. Co więcej, jego popularność wychodzi już także poza TikToka.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Michał Hałub w Dzień Dobry TVN

Michał Hałub zainteresował już media i ostatnio powstał o nim reportaż, który można było zobaczyć w programie Dzień Dobry TVN. Wspomniano w nim między innymi o sytuacji Michała z biologicznymi rodzicami. - Siedzę tutaj przez nich. Nic nie zawiniłem, to oni popełnili pewne błędy w wychowaniu. Nie było dobrze w domku, więc nawet nie chciałbym wrócić. [...] Wiadomo, że dom dziecka nie zapewni ci miłości rodzinnej, ale u mnie w domu jej nie było. Prawdziwego życia nauczyłem się, dzięki wychowawcom, za co im bardzo dziękuję. To, co przeżyłem w życiu mnie tylko umacnia i podbudowuje w dorosłości - mówił chłopak.

Najnowsze