Michael Patrick Kelly z hitem lata? Piosenka Throwback zachwyca równie mocno, co Beautiful Madness

Michael Patrick Kelly
Autor: Tamara Bieber/face to face

Znany z zespołu The Kelly Family Michael Patrick Kelly powraca z nowym singlem, który podobnie do wydanego w 2020 roku Beautiful Madness ma szansę na podbicie list hitów na całym świecie. Piosenka Throwback to muzyczny ukłon w stronę złotej ery disco. Tego numeru nie może zabraknąć na waszych letnich playlistach!

Michael Patrick Kelly - nowa piosenka Throwback będzie równie wielkim hitem, co Beautiful Madness? Polscy fani wokalisty nie mają wątpliwości. Pochodzący z Irlandii piosenkarz właściwie od najmłodszych lat może liczyć na wsparcie ze strony wielbicieli z całego świata. Michael Patrick Kelly już jako dziecko podbijał rynek muzyczny, śpiewając w rodzinnym zespole The Kelly Family. Utwory grupy cieszyły się wielką popularnością i do dziś uważane są za klasyki przede wszystkim lat dziewięćdziesiątych. Sam zespół powstał znacznie wcześniej, bo już w latach siedemdziesiątych. To właśnie tym okresem w muzyce inspirowany jest singiel Throwback Michaela Patricka.

Wpadająca w ucho kompozycja miała swoją premierę w piątek, 11 czerwca. Pierwsze recenzje mówią same za siebie - Throwback ma szansę na powtórzenie sukcesu ostatniego singla Michaela Patricka Kelly'ego. Wydany w 2020 roku Brautiful Madness okazał się strzałem w dziesiątkę. Utwór tygodniami gościł w Gorącej 20 Radia ESKA, a wokalista zawitał do naszego kraju, by zaśpiewać na scenie The Voice of Poland.  

Michael Patrick Kelly - nowa piosenka

O potędze fanów artysty mogliśmy przekonać się na początku tego roku, kiedy to wywalczyli oni zwycięstwo w organizowanej przez ESKA.pl Bitwie Fandomów. Z pewnością i tym razem wywindują nowy singiel swojego idola na sam szczyt. Numer Throwback usłyszycie premierowo już dziś (11 czerwca) w New Music Friday Radia ESKA.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze