Michael Patrick Kelly - piosenka Blurry Eyes w remixie Gromeego! 15-sekund TYLKO U NAS

2022-03-24 12:26
Michael Patrick Kelly - piosenka Blurry Eyes w remixie Gromeego! [TYLKO U NAS]
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Michael Patrick Kelly - piosenka Blurry Eyes w remixie Gromeego! [TYLKO U NAS]

Blurry Eyes w remixie Gromeego to najlepsze muzycznie, co spotkało polskich słuchaczy tej wiosny! Taneczna wersja megahitu Michaela Patricka Kelly'ego swoją premierę ma 25 marca, ale Wy już teraz możecie poznać utwór we fragmencie przedpremierowo!

Spis treści

  1. Michael Patrick Kelly - piosenka Blurry Eyes
  2. Blurry Eyes (Gromee Remix) - Michael Patrick Kelly

Blurry Eyes, czyli fortepianowa ballada Michaela Patricka Kelly'ego doczekała się tanecznej, ale wciąż emocjonalnej wersji, którą jako pierwsi poznacie, tylko na ESKA.pl! Drugie życie w utwór tchnął Gromee, który ma w Polsce 10 platynowych singli, ponad 76 milionów streamów na Spotify i ponad 166 milionów wyświetleń na YouTube. Andrzej Gromala stawił sobie za misję przyciągnięcie uwagi jeszcze szerszej publiczności i zdobycie serc fanów EDM na całym świecie. Jak brzmi zachęcająca do tańca odsłona hitu irlandzkiego wokalisty? Jak brzmi Blurry Eyes w remixie Gromeego? Posłuchajcie przedpremierowo już teraz!

Michael Patrick Kelly prosto ze swojego pokoju. Zdradził nam sekret i opowiedział o płycie!

Gromee zremixował hit Blurry Eyes - Michaela Patricka Kelly'ego!

Michael Patrick Kelly - piosenka Blurry Eyes

Minęło zaledwie kilka miesięcy, odkąd Michael Patrick Kelly wydał swój hit Blurry Eyes, trzeci singiel z jego albumu B·O·A·T·S (w oparciu o prawdziwą historię). Od tego czasu utwór zebrał ponad 14 milionów odtworzeń w streamingu, ponad 2,5 miliona wyświetleń na YouTube, zajął drugie miejsce na niemieckich i szwajcarskich listach przebojów airplay i sprawił, że jego imponująca liczba ponad 2 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify jest co najmniej zachwycona.

Blurry Eyes (Gromee Remix) - Michael Patrick Kelly

Gromee, który ma w Polsce 10 platynowych singli, ponad 76 milionów streamów na Spotify i ponad 166 milionów wyświetleń na YouTube, regularnie współpracuje z międzynarodowymi artystami, takimi jak INNA, Olivia Addams, Jesper Jenset, Asdis i nie są mu obce ogromne hity radiowe. Ponadto był głównym bohaterem prestiżowych festiwali i dzielił scenę z Mariah Carey, Davidem Guettą i Eltonem Johnem, a także jest pomysłodawcą Orcheston, popularnej serii koncertowej, która na nowo wyobraża sobie elektroniczne i taneczne klasyki z tradycyjnymi instrumentami i pomocą 100-osobowa orkiestra.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

Rozpoczynający się uduchowionym głosem Michaela Patricka Kelly'ego, a także melodyjnym gitarowym tłem, później płynnie przechodzi do energicznego i pozytywnego, a jednocześnie dającego słuchaczowi nadzieję na lepsze jutro refrenu. To właśnie emocje pełnią ogromną rolę w tym utworze, a to wszystko wraz ze zmianą tempa i intensywności. Artysta mówi o uczuciu przytłoczenia, niekochania i poczucia niechcianego, ale z jego hasłem Nie mów, że nie jesteś wystarczająco silny. Pozwól mi kochać cię takim, jakim jesteś, utwór podnosi na duchu, a w remixie zachęca do tańca! Premiera już 25 marca 2022, a utwór w wiosennej wersji usłyszycie w Radiu ESKA!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze