Michael Patrick Kelly nie ma sobie równych! Throwback HITEM LATA 2021!

2021-09-21 18:55
Michael Patrick Kelly nie ma sobie równych! Throwback HITEM LATA 2021!
Autor: Sony Music Poland Michael Patrick Kelly nie ma sobie równych! Throwback HITEM LATA 2021!

Michael Patrick Kelly może otwierać napój gazowany i zacząć świętować! Jego najnowszy singiel Throwback, za sprawą fanów został HITEM LATA 2021! Już na zawsze będzie kojarzyć się z tym wyjątkowym, wakacyjnym czasem.

Michael Patrick Kelly może liczyć na polskich fanów! Utalentowany i niezwykle ambitny wokalista wygrał kolejną walkę o Wasze głosy, głosy czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA. Ostatni miesiąc upłynął nam pod znakiem walki o tytuł najlepszego hitu lata 2021. Oficjalnie ogłaszamy, że najwięcej głosów otrzymał utwór Throwback!

Wystarczy przypomnieć, że rok temu zdecydowaliście, iż najlepszym teledyskiem lata był obrazek do piosenki Beautiful Madness. Hitem lata 2020 również był utwór Beautiful Madness.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Hit Lata 2021 - wyniki

Głosowanie na Hit Lata 2021 rozpoczęło się 20 sierpnia. Po miesiącu głosowania zdecydowaliście, że hymnem lata 2021 jest utwór Throwback. Drugie miejsce zajął natomiast singiel I Wanna Be Your Slave od Maneskin, a na trzeciej pozycji znalazł się singiel Bad Habits, pod którym podpisuje się Ed Sheeran. 

Michael Patrick Kelly - piosenka Throwback

Michael Patrick Kelly zapewnia 2 minuty i 30 sekund niezwykłego przekraczania gatunków, jednocząc dekady i ludzi wszystkich pokoleń, aby uczcić najlepsze chwile w swoim życiu. Niepowtarzalny czterooktawowy głos artysty i jego charakterystyczne pozytywne nastawienie to przepis na sukces Throwback: - Jedną z rzeczy, które robię, aby utrzymać dobry nastrój w tych czasach, jest codzienna praktyka wdzięczności - mówi artysta. - Bycie wdzięcznym jest energetyzujące i chciałem, aby ten duch żył w tej piosence. Napisałem Throwback, aby wspomnieć dobre czasy, a w szczególności wyjątkową noc, kiedy byłem ostatnim na parkiecie, tańcząc do playlisty z lat 70-tych do 6-ej rano.

Michael Patrick Kelly - płyta BOATS

Pierwsze dwa single z nadchodzącego albumu, Beautiful Madness i Throwback, wygenerowały łącznie ponad 150 milionów streamów i znalazły się na szczycie list przebojów w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce (3 miejsce!), Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Album B•O•A•T•S jest kontynuacją płyty iD z 2017 roku, która utrzymywała się na niemieckich listach przebojów przez ponad 90 tygodni i obecnie zmierza w kierunku podwójnej platyny. Trasa iD-Live sprzedała ponad 500 tysięcy biletów, a hity radiowe, takie jak Roundabouts, Et Voila i iD udowadniają, że autor piosenek i producent z niepowtarzalnym 4-oktawowym głosem jest jednym z najbardziej uznanych artystów zarówno w Niemczech, jak i za granicą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze