Michael Patrick Kelly ma utalentowanego chrześniaka! Swoim rapem czaruje internautów

2021-08-04 11:13
Michael Patrick Kelly ma utalentowanego chrześniaka! Swoim głosem czaruje internautów
Autor: screen z filmu na YouTube: Gabriel Kelly - Alle Gleich (Official Video) / YouTube.com/Gabriel Kelly Michael Patrick Kelly ma utalentowanego chrześniaka! Swoim głosem czaruje internautów

Michael Patrick Kelly imponuje głosem, wyglądem, pewnością sceniczną, a przy tym wszystkim niesamowitą otwartością do fanów. Teraz przyszedł czas przedstawić kolejne pokolenie z rodziny Kelly. Na rynku muzycznym obecny jest Gabriel Kelly, na którego warto zwrócić uwagę! Przekonajcie się sami już teraz.

Chrześniak Michaela Patricka Kelly'ego to artysta, na którego warto zwrócić uwagę! Wyjątkowy głos, przebojowe utwory, bardzo muskularne ciało, a także zarażający pozytywną energią uśmiech. Śmiało możemy stwierdzić, że ród rodziny Kelly ma kolejnego czołowego artystę na lata. Mowa o Gabrielu Kellym, który jest synem brata Michaela Kelly'ego, Angelo. 20-latek wyprowadził się z rodzinnego domu i sam tworzy muzykę. Przy tym wszystkim łamie wszystkie stereotypy związane z The Kelly Family. Nie ma długich włosów, nie nosi lnianych ubrań i nie nagrywa irlandzko-ludowych utworów. Gabriel wydał do tej pory dwie piosenki, które nagrane są w języku niemieckim i utrzymane w rapowym klimacie.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Gabriel Kelly - kariera

Gabriel Kelly, czyli chrześniak Michaela Patricka Kelly'ego, kocha muzykę, ale interesuje się również fitnessem. Zwrócił uwagę na swoje odżywianie, ale również na częstotliwość ćwiczeń. Efekty jego pracy na siłowni możecie zobaczyć wchodząc na instagramowy profil Gabriela.

Gabriel, czyli niemieckojęzyczny raper, wydał utwór Sucht, który ma blisko 160 tysięcy odtworzeń w serwisie streamingowym. Piosenka pojawiła się wraz z teledyskiem, w którym zobaczyć możecie młodszą siostrę artysty, Helen. Angelo, czyli ojciec młodego rodu rodziny Kelly powiedział dla gazety Bild: - Moja żona Kira i ja jesteśmy bardzo dumni, widząc, że w końcu odważył się wyjść ze swoim pierwszym singlem. Helen świetnie mu pomaga, a reszta rodziny patrzy z boku. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Gabriel Kelly po wydaniu piosenki Sucht zdecydował się ujawnić swój drugi w karierze singiel. W maju 2021 pojawił się premierowo utwór Alle Gleich. 

Michael Patrick Kelly urodził się w muzykalnej rodzinie The Kelly Family. Jako nastolatek stał się ulubieńcem całego pokolenia. W wieku 18 lat napisał już światowe hity, takie jak An Angel i Fell in Love with an Alien, sprzedał ponad 20 milionów albumów, grał na trasach po stadionach, dzielił scenę z Pavarottim i wystąpił na legendarnej mini trasie Michael Jackson & Friends w Seulu i Monachium. Następnie zrobił sobie sześcioletnią przerwę, żyjąc w milczeniu jako mnich w klasztorze we Francji, po czym wrócił do branży muzycznej z jeszcze większą karierą solową niż wcześniej. Jego ostatni solowy album iD spędził 70 tygodni na listach przebojów z hitami radiowymi, takimi jak i” i Roundabouts. Następnie dał koncerty na trasie, którą zobaczyło 500 tysięcy fanów. Charyzmatyczny muzyk ma wrodzony talent zarówno na scenie, jak i w telewizji. Uczestniczy jako trener w The Voice of Germany i prowadzi popularny program telewizyjny Sing my Song.

Najnowsze