Michael Jackson żyje?! Fani widzą go na zdjęciu Paris Jackson!

2016-09-07 16:45
Michael Jackson żyje?! Fani widzą go na zdjęciu Paris Jackson!
Autor: fot. www.instagram.com/parisjackson/ screen z profilu www.instagram.com/parisjackson/

Fani Michaela Jacksona uważają, że piosenkarz wciąż żyje! Dowód? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie wrzucone przez jego córkę Paris! Zresztą zobaczcie je i oceńcie sami - oczywiście na ESKA.pl!

Michael Jackson żyje?! Zdjęcie wygrzebane przez fanów ma być mocnym dowodem! Czy słusznie? Oceńcie to i dajcie znać na ESKA.pl! Słuchacze i wierni fani Króla Popu są zdania, że ich ulubiony artysta jest cały i zdrowy, a informacja o śmierci miała mu pomóc w wycofaniu się z muzycznego świata. To kolejna teoria spiskowa w ciągu ostatnich miesięcy. Niedawno wszyscy mówili o tym, że 2Pac żyje, a Sia została porwana przez Beyonce

Michael Jackson żyje - zdjęcie

Powodem ogromnego zamieszania jest zdjęcie, które Paris Jackson opublikowała na Instagramie. Córka Michaela Jacksona zrobiła sobie selfie z podróży samochodem, ale w tym akurat nie ma nic dziwnego. Na jej profilu znajdujemy mnóstwo takich fotografii, jednak ta jedna budzi grozę i sensację. Uwagę fanów skupiło tylne siedzenie, na którym widzimy stertę ubrań i... rzekomo twarz Michaela Jacksona. Stęsknieni miłośnicy zmarłego w 2009 roku artysty są zdania, iż król popu wciąż żyje!

if you give a little love, you can get a little love of your own. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paris-Michael K. Jackson (@parisjackson)

Film na YouTube ma wyjaśnić wszystkim słuszność teorii fanów. W przybliżeniu mamy dostrzec postać króla popu. Użytkownik, który zamieścił filmik regularnie pokazuje i twierdzi, że śmierć Jacksona była mistyfikacją. Przyjrzyjcie się powyższej fotografii i dajcie znać w komentarzach pod artykułem, co sądzicie o tej teorii! Może faktycznie Michael Jackson wybrał się na przejażdżkę ze swoją ukochaną córką?

 

 

Najnowsze