Michael Jackson wskrzeszony! Duch króla muzyki obecny za sprawą tego nagrania

i

Autor: AKPA / JohannesLovund (Sony Music Poland) Michael Jackson wskrzeszony! Duch króla muzyki obecny za sprawą tego nagrania

Michael Jackson wskrzeszony! Duch króla muzyki obecny za sprawą tego nagrania

2023-03-25 10:59

Michael Jackson jest inspiracją dla gwiazd muzycznej sceny od wielu lat. Kilkanaście lat temu o współpracy z królem muzyki popularnej marzył dosłownie każdy, ale udało się to nielicznym. Podobnie jest z oficjalnymi przeróbkami jego utworów. Ta sztuka też udała się nielicznym. Za jedną z nowszych wersji odpowiada znany producent! Poznajcie szczegóły już teraz.

Michael Jackson wiecznie żywy za sprawą muzyki! Są jednak osoby, które wierzą, a wręcz są przekonane, że śmierć króla muzyki popularnej była sfingowana. Ostatnio światowe media rozpisywały się o tym, że Michael Jackson jeździ na zakupy. Filmik aktualnie ma ponad 25 milionów wyświetleń, tylko na popularnej platformie z krótkimi nagraniami wideo. Swego czasu matka artysty zdradziła, iż jego grób jest pusty, co wywołało spore przerażenie. Były też inne mrożące krew w żyłach teorie mające wskazywać i sugerować, że MJ po prostu się ukrywa, bo miał dość popularności. Oczywiście to wszystko jest spekulacją i wymysłem, a zgon artysty został stwierdzony 25 czerwca 2009 roku. Sporo gwiazd muzyki od tamtego czasu korzystało z dorobku muzycznego Jacksona. 

Kasia Węsierska robi triki na hulajnodze | ESKA XD - Fit vlog #54

Michael Jackson - piosenka 2023

Muzyka Michaela Jacksona łączy pokolenia. Po śmierci artysty pojawiła się pośmiertna płyta Michael zawierająca hit Hollywood Tonight i Hold My Hand z Akonem. Później premierę miała kompilacja Immortal z nieco innymi wersjami wielkich hitów artysty. Nieoficjalnie do sieci wyciekł utwór Slave To The Rhytm z Justinem Bieberem na featuringu. Po drodze nową wersję hitu Bad stworzył Pitbull. A na jaką przeróbkę przyszedł czas teraz?

Kygo, podczas wyprzedanej imprezy na UllevaalStadium, czyli największym stadionie na świeżym powietrzu w Norwegii zagrał nową wersję utworu wydanego w październiku 1983 roku. Mowa o piosence Say Say Say, która tak naprawdę pochodziła z albumu Paula McCartneya. W tamtym czasie singiel dotarł na szczyt listy hitów w Kanadzie, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii czy chociażby Stanów Zjednoczonych, czyli Billboard Hot 100. Norweski producent prawdopodobnie uzyskał oficjalną zgodę na stworzenie odświeżonej wersji tego kultowego numeru. Tak, jak miało to miejsce przy okazji przeróbki singla What's Love Got to Do with It, Tiny Turner. Otrzymał też niepublikowane wcześniej partie wokalu Whitney Houston, czego efektem jest hit Higher Love. 

Jak brzmi piosenka Say Say Say w wersji stworzonej przez Kygo? Lada chwila utwór będzie mieć swoją oficjalną premierę! Posłuchajcie snippetów poniżej.

Kygo - kim jest?

Nieważne czy gra na pianinie, czy jest za sterami w studio, Kygo sukcesywnie utwierdza wszystkich w przekonaniu, że jest niespotykanym talentem, wizjonerem, dynamicznym DJ-em i wpływową gwiazdą światowego formatu. Ten norweski producent urodzony jako Kyrre Gørvell-Dahll po raz pierwszy zaprezentował swoją muzykę w 2013 roku i w mgnieniu oka stał się jednym z największych twórców hitów na świecie. Zgromadziwszy 23 miliardów łącznych globalnych streamów do 2022 roku pobił wiele rekordów. Do jego największych hitów należy multiplatynowy It Ain’t Me z Seleną Gomez, który wszedł do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100 i odnotował ponad 2,9 miliarda streamów na całym świecie.

Kygo i Dean Lewis o miłości, zagubieniu i rozstaniu. Mocny przekaz w ich dwóch utworach!

W 2019 roku wydał Higher Love, Whitney Houston, który ma już ponad 1,4 miliarda odtworzeń połączonych z wyświetleniami teledysku i zajął pierwsze miejsce w Dance Radio. Następnie zapowiedział swój trzeci album Golden Hour, który został przyjęty przez krytyków w 2020 roku z „Like It Is z Zarą Larsson i Tygą, Lose Somebody z OneRepublic i I'll Wait z Sashą Sloan. Album zebrał ponad 2,5 miliarda streamów na całym świecie. Kygo wydał ostatnio remiksy What’s Love Got To Do With It, Tiny Turner i Hot Stuff, Donny Summer, które otrzymały entuzjastyczne recenzje.