Michael Jackson - tak wyglądałby DZISIAJ! Uśmiech i kruczoczarne włosy szokują

2023-01-09 11:05
Michael Jackson - tak wyglądałby DZISIAJ! Kruczoczarne kręcone włosy zdobyłyby wiele serc
Autor: AKPA / screen z Instagrama: https://www.instagram.com/alperyesiltas/ / Michael Jackson - tak wyglądałby DZISIAJ! Kruczoczarne kręcone włosy zdobyłyby wiele serc

Michael Jackson od wielu lat wzbudza duże emocje. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Wokół jego życia jest mnóstwo kontrowersji, o których jeszcze długo będzie głośno. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że Michael Jackson tworzył wyjątkową muzykę i wyprzedził pod tym względem czasy. Gdyby dziś żył, to niewątpliwie wyśpiewałby kolejne megahity. A jak by wyglądał? Przekonajcie się sprawdzając już teraz?

Spis treści

  1. Michael Jackson dzisiaj - tak by wyglądał

Michael Jackson dzisiaj miałby zapewne na koncie kolejne hity, wyjątkowe współprace i chętnie dzieliłby się swoim doświadczeniem z innymi artystami! Król muzyki popularnej zmarł w 2009 roku, zostawiając po sobie takie hity jak Bille Jean, Beat It, Smooth Criminal, czy chociażby Thriller. Niektórzy fani od wielu lat nie mogą uwierzyć w śmierć swojej ulubionej gwiazdy. Najbardziej zagorzali miłośnicy jego twórczości twierdzą, że Michael Jackson żyje, a teorie jakie na ten temat powstają mrożą krew w żyłach. Muzyk zmarł mając 50 lat, co oznacza, że w 2022 obchodziłby 63. urodziny. Jak Michael Jackson wyglądałby dzisiaj? Turecki artysta, Alper Yesiltas postanowił zrobić wizualizację pokazując jego metamorfozę. Zgodnie z opublikowanym przez niego zdjęciem MJ miałby kruczoczarne, kręcone włosy, śnieżnobiały uśmiech i oczy przepełnione radością.

Żona Michaela Jacksona winna jego śmierci? Szokujące wyznanie mrozi krew w żyłach!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Michael Jackson dzisiaj - tak by wyglądał

Michael Jackson dzisiaj skradłby wiele serc fanek i niewątpliwie byłby przystojnym mężczyzną w podeszłym wieku. To właśnie pokazał Alpery Esiltas, który stworzył zdjęcie w ramach projektu opartego na sztucznej inteligencji. Jego projekt nosi tytuł Jakby nic się nie stało, a kryje się za nim pytanie: jak wyglądaliby ludzie, gdyby nie zmarli? Pod załączonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy losowych internautów i fanów twórczości amerykańskiego wokalisty.

To jest genialne. Takie wzruszające zdjęcie;

Po prostu pięknie…..;

Taki niesamowity projekt - fotografia jest tak ważnym narzędziem zachowania naszej historii.;

Bardzo to kocham. Tak surrealistyczne. Bardzo miękkie. Tak żywy;

Michael daje radosne wibracje;

To niezwykle ciekawe i prowokujące do myślenia.;

Życie mogło być dla niego o wiele milsze.;

Chciałbym, żeby to była rzeczywistość;

Wyobraź sobie, że istnieje wszechświat, w którym to prawda. Jestem zazdrosny.;

Sonda
Czy wierzysz, że tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze