Miała 12 lat i oczarowała świat. Dzisiaj ponownie zaskakuje i nagrywa nowości

2021-03-30 10:51 Ewelina Kulasza
Magda Welc
Autor: Jan BIELECKI/East News

Czas pędzi niewyobrażalnie szybko. Zmienia się nie tylko otaczający nas świat, ale także ludzie. Pamiętacie 12-letnią Magdę Welc, która w Mam Talent oczarowała wszystkich? To ona zaskoczyła swoim talentem niejedną osobę, a dzisiaj nie tylko wygląda inaczej, ale także tworzy muzyczne perełki. Internauci twierdzą nawet, że jej głos jest godny Eurowizji!

Mam Talent to program, który przez dłuższy czas emitowany był w stacji TVN. To właśnie tam na scenie pojawiały się osoby, które w czymś były najlepsze i chciały pokazać to całemu światu. Na scenie pojawiła się między innymi Ewelina Lisowska, która dziś jest jedną z popularniejszych piosenkarek, a także Kamil Bednarek, który przegrał finał z 12-letnią dziewczynką o anielskim głosie. Mowa oczywiście o Magdzie Welc z Niedrzwicy Dużej, która w finale trzeciej edycji show zaśpiewała piosenkę Och życie, kocham cię nad życie i oczywiście wygrała. Mimo młodego wieku i innych obowiązków, nie przestała śpiewać. Nagrała płytę z kolędami, dawała koncerty, a później zrobiło się o niej cicho. Teraz jako dorosła kobieta, wróciła ze zdwojoną siłą i ponownie zachwyca!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Magda Welc z Mam Talent - nowa piosenka

Magda Welc zachwycała kiedyś, ale dzisiaj robi to znowu! Wszystko za sprawą jej nowych piosenek, które pojawiły się niedawno w sieci. Mowa o kawałku Między słowami, który ukazał się 5 lutego tego roku, ale także Nie patrzę wstecz, który miał swoją premierę 19 marca. Obie piosenki zostały bardzo dobrze odebrane przez słuchaczy, a sieć zalała fala pozytywnych komentarzy. Internauci porównują ją do liderki zespołu Goya, a także twierdzą, że głos Magdy jest idealny na Eurowizję!

- Ależ mi to przypomina Goya sprzed lat, tego mi brakowało na polskiej scenie muzycznej!

- Mega kawałek Magda idź w tą stronę.Tu słychać moc brzmienie..warto było czekać

- No i to jest głos na Eurowizję

- Magda, byłam Tobą zauroczona 10 lat temu, ale teraz zachwyciłaś mnie po prostu. To jest głos i piosenka na Eurowizję❤️🔥

- Fajna piosenka, piękna naturalna dziewczyna, bardzo głęboki głos. To rzadkość dziś zobaczyć takie zjawisko, trzymam kciuki za rozwój kariery 💓

Poniżej możecie nie tylko posłuchać dojrzałego głosu Magdy w jej nowej piosence, ale także zobaczyć jak się zmieniła. Z uroczej dziewczynki z Mam Talent, zmieniła się w prawdziwą i dojrzałą artystkę!

Najnowsze