Metallica w Polsce 2018 - data, miejsce, bilety

2017-03-24 10:46

Metallica ogłasza europejską część światowej trasy koncertowej Hardwired... To Self-Destruct. Dokładna data koncertu, a także informacje o biletach znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Metallica w Polsce 2018! Zespół ogłosił europejską część trasy koncertowej promującej nowy album Hardwired… To Self-Destruct. Trasa rozpocznie się od dwóch koncertów w Amsterdamie. Supportem na europejskich koncertach grupy będzie norweski zespół Kvelertak. Metallica w Polsce zagra 28 kwietnia 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Metallica w Polsce - bilety

Bilety na koncert Metalliki w przedsprzedaży będą najwcześniej dostępne dla członków Legacy Met Club (od wtorku 21 marca godz. 16) następnie dla tzw. „Fifth Members” (od wtorku 21 marca godz. 17), a do ogólnej sprzedaży bilety trafią w piątek 24 marca. Pełne informacje znajdują się na www.metallica.com. Każdy zakupiony bilet przez oficjalne punkty sprzedaży będzie upoważniał do odebrania standardowej edycji Hardwired… To Self – Destruct w wersji fizycznej lub cyfrowej. 

Bilet na Metallikę za 10 tysięcy złotych. Co dostaniesz w pakiecie? * eskarock.pl

Autor: brak danych

Metallica w Polsce 2018 - BILETY. Jakie są ceny biletów VIP na Metallikę? Gdzie można je kupić? Sprawdźcie, co jest w pakiecie za 10 tysięcy złotych, czy za taką cenę spotkamy członków zespołu? * Gramy Co Chcemy!

Album Hardwired...To Self-Destruct miał premierę 18 listopada 2016 roku i od razu znalazł się na pierwszych miejscach list sprzedaży na całym świecie przekraczając 800 tysięcy sprzedanych kopi w ciągu tygodnia od premiery. Album został wyprodukowany przez Greg Fidelman oraz Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha. Wydawnictwo jest dostępne w różnych wersjach m.in. 2LP, deluxe i super deluxe.

Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze smaczki [VIDEO] * eskarock.pl

Autor: brak danych

Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była w Polsce i co wtedy grano na koncertach? * Gramy Co Chcemy!

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze