Messenger

i

Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS

Messenger - galeria wróciła. Co zrobić, aby oglądać zdjęcia na Messengerze?

2021-03-10 9:36

Zdjęcia na Messengerze powróciły! Ta informacja z pewnością ucieszy niejednego użytkownika zważywszy na to, że brak tej opcji wywołał wśród internautów nie małe kontrowersje! Facebook na całe szczęście przywrócił nieobecną przez jakiś czas opcję. Jak zatem teraz ją znaleźć i czy działa ona u wszystkich?

Messenger już jakiś czas temu zaczął płatać figle wszystkim użytkownikom, którzy na co dzień nie wyobrażają sobie życie bez popularnego komunikatora internetowego. W aplikacji zaczęły pojawiać się dość drastyczne awarie i zamiany, a największą z nich było kompletne wyłączenie możliwości przeglądania zdjęć w konwersacji z innym użytkownikiem. Pierwotnie, jeśli wysłaliśmy do siebie w wiadomościach prywatnych jakiekolwiek zdjęcia, mogliśmy łatwo je odnaleźć bez przekopywania i scrollowania całej rozmowy. Messenger miał w sobie opcję, która przenosiła nas do folderu pełnego zdjęć z danej rozmowy z wybranym użytkownikiem.

Funkcja ta była jedną z bardziej lubianych opcji przez większość użytkowników. Była idealna do wspomnień lub wyszukiwania ważnego zrzutu ekranu notatek edukacyjnych na wykład. Jednak jakiś czas temu Messenger zagrał użytkownikom na nosie i usunął popularną opcję. Na całe szczęście założyciel Facebooka chyba wziął sobie do serca krytyczne komentarze internautów i przywrócił galerię ze zdjęciami! Messenger - zdjęcia w rozmowach już są! Jak je znaleźć? Instrukcja czeka na was poniżej. 

Sonda
Messenger - czy używasz tego komunikatora?

Messenger - galeria wróciła. Jak ją znaleźć?

Messenger - galeria zdjęć znowu działa! Facebook postanowił przywrócić starą opcję, zaraz po tym jak dostrzegł ogromne niezadowolenie użytkowników. Jak znaleźć zdjęcia na Messengerze? Wszystko działa tak samo jak za starych dobrych czasów! W pierwszej kolejności należy wejść w jakąś rozmowę z użytkownikiem, następnie kliknąć na jego imię i nazwisko bądź nick. Dzięki temu rozwinie się nam nowe okienko, w którym widnieje opcja wyświetl zdjęcia i filmy. Funkcja powinna działać na telefonie każdego użytkownika, jeśli tak nie jest spróbuj ją zaktualizować lub usunąć i zainstalować ponownie. 

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer