Messenger AWARIA MARZEC 2021: nie da się wysłać wiadomości. Dlaczego Messenger nie działa?

i

Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Messenger AWARIA MARZEC 2021: nie da się wysłać wiadomości. Dlaczego Messenger nie działa?

Messenger AWARIA MARZEC 2021: nie da się wysłać wiadomości. Dlaczego Messenger nie działa?

2021-03-29 9:18

Awaria na Messengerze 2021 irytuje wiele osób. Najpierw zabrano możliwość wejścia do galerii znajdującej się w komunikatorze, a teraz często nie można wysłać zdjęć. Pojawiło się też wiele raportów użytkowników o braku możliwości wysłania tekstowej wiadomości. Dlaczego Facebook Messenger nie działa? Co się stało? Tematowi przyjrzeliśmy się bliżej.

Messenger awaria marzec 2021: nie da się wysłać wiadomości, co irytuje użytkowników komunikatora. Wiele osób w ostatnim czasie bardzo często się zastanawia, dlaczego Facebook Messenger nie działa? Co się stało, że awaria Facebook Messenger 2021 występuje tak wielokrotnie? Użytkownicy podejrzewają, że właściciel prowadzi aktualizacje mające na celu unowocześnienie i dodanie nowych funkcji komunikatora. Największe emocje widoczne są na Twitterze. W trendach nagminnie króluje hasło, za sprawą którego internauci przewidują koniec dobrych czasów z tą aplikacją. Wiele osób uważa jednak, że Messenger nieustannie się psuje przez przeciążenia i ilość wysyłanych codziennie danych. Ciężko jednak ostatecznie wytłumaczyć, dlaczego awaria Messengera jest tak często. Osoby odpowiedzialne nie wydały w tej sprawie żadnego komunikatu.

Piosenki, które są do siebie podobne

Messenger awaria marzec 2021 - co się stało?

Awaria Messengera w marcu 2021 rozpoczęła się już na samym początku miesiąca. Pierwsze doniesienia, że Messenger nie działa pojawiły się 2 marca 2021. Zgłaszane były problemy z wysyłaniem wiadomości, a w szczególności plików tj. zdjęcia i wideo. To podobny problem do tego, który występował pod koniec lutego. Dodatkowo pojawiał się komunikat o braku dostępu do internetu, pomimo tego, że transfer danych w smartfonie był aktywny.

Użytkownicy zgłaszali awarię Messengera za pośrednictwem Twittera, ale również w serwisie internetowym Downdetector. Problem, co ciekawe, zgłaszali głównie Polacy. W innych państwach awaria nie była zgłaszana. 

Awaria Messengera 2021 - kiedy będzie działać?

Awaria Messengera 2021 wzbudza duże emocje. Brak funkcjonalności komunikatora sprawia, że nie można kontaktować się ze znajomymi, przyjaciółmi, czy też rodziną. W takich przypadkach warto uzbroić się w cierpliwość i na chwilę odłożyć telefon lub odejść od komputera. Problem w ciągu kilkunastu minut powinien ustąpić. 

Sonda
Awaria Messengera 2021 - czy masz problemy?