Messenger

i

Autor: East News / Associated Press

Messenger 4 - kiedy nowa wersja? Jak się zmieni?

2018-10-25 13:43

Facebook zapowiedział nową wersję aplikacji Messenger. Jak będzie wyglądać 4 edycja komunikatora i kiedy się pojawi? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Messenger 4 - kiedy nowa wersja? Jak się zmieni? Takie pytanie może sobie zadawać każdy, kto usłyszał już o zapowiedziach Facebooka. Serwis przygotował kolejną odsłonę popularnego komunikatora. Ma się ona znacznie różnić od tego, co znamy obecnie. Warto już teraz dowiedzieć się, jak będzie wyglądał Messenger 4 i kiedy z niego skorzystamy.

Messenger 4 - jak się zmieni?

Twórcy nowej wersji komunikatora chcieli przede wszystkim, by Messenger 4 był prostszy. Zastosowali się oni do opinii użytkowników, którzy wyrazili swoje zdanie w sondażu - 71% ankietowanych odpowiedziało, że najważniejsza jest łatwa obsługa. Teraz zamiast 9 zakładek, jak było do tej pory, Messenger 4 ma oferować trzy podstawowe: rozmowy, ludzie i odkrywanie. Będą widoczne w głównym oknie. Wygodniejsza ma być też obsługa rozmów.

Koniec przekleństw na Facebooku? Mężczyzna dostał wezwanie od straży miejskiej

Pozostaną takie narzędzia jak lokalizacja czy wyzwania w grach, choć będą mniej eksponowane. Twórcy Messenger 4 ułatwili też zmienianie kolorów dymków.

Kiedy będzie Messenger 4?

Nowa wersja Facebook Messenger będzie udostępniana stopniowo. Twórcy komunikatora obiecują, że w okresie między październikiem a grudniem 2018 Messenger 4 będzie już dostępny dla wszystkich.