Męskie Granie 2018 - piosenka śpiewana głosem Taco Hemingwaya i Eda Sheerana!

i

Autor: fot. YouTube.com/Dezy screen z filmu na youtube MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2018 W STYLACH 11 ARTYSTÓW (w/ Jędrzej Skiba)

Męskie Granie 2018 - piosenka śpiewana głosem Taco Hemingwaya i Eda Sheerana!

2018-06-05 15:56

Początek, czyli singiel promujący Męskie Granie 2018, doczekał się wyjątkowej przeróbki! Posłuchajcie, jak brzmi utwór śpiewany głosem kilku największych światowych gwiazd!

Dawid Podsiadło, Kortez i Krzysztof Zalewski są autorami utworu pt. Początek. Piosenka, którą możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA, promuje dziewiątą edycję Męskiego Grania! Ciekawostką jest fakt, że klip został stworzony techniką master-shot, czyli w całości bez cięć i montażu! Muzyczny obrazek dokładnie w trzynaście dni od premiery doczekał się ponad 6,5 mln wyświetleń na YouTube oraz kilku ciekawych przeróbek. Za jedną z nich odpowiada duet Dezy & Jędrzej Skiba.

Męskie Granie 2018 - nowa wersja hitu Początek

Dezy & Jędrzej Skiba zyskali popularność pokazując, jak brzmi Tamagotchi w różnych stylach m.in. reggae i disco-polo. Teraz duet, który błyskawicznie zdobywa sympatię internautów, poszedł o krok dalej i postanowił zaśpiewać singiel Męskiego Grania 2018. Wszystko, stylem jedenastu artystów! Jak brzmiałby utwór pt. Początek, śpiewany przez Taco Hemingway'a, Eda Sheerana, Franka Sinatrę, Boba Marley'a i wykonywany przez zespół Linkin Park, Backstreet Boys, Radiohead czy System of a Down? Przekonajcie się sami już teraz:

Męskie Granie 2018 - piosenka Początek stylem 11. artystów:

 

Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) - Początek