Męskie Granie 2017 - piosenka Nieboskłon z teledyskiem! [VIDEO]

2017-06-02 15:18

Nieboskłon, czyli hymn Męskiego Grania 2017 ma już teledysk! Co się dzieje w klipie? Przekonajcie się - oczywiście na ESKA.pl

Nieboskłon - piosenka z Męskiego Grania 2017 miała premierę 23 maja, ale już zdążyła podbić serca słuchaczy. Od 2 czerwca 2017 na oficjalnym kanale YouTube, stronie internetowej trasy i ESKA.pl, można zobaczyć teledysk do tego utworu. Warto przypomnieć, że Męskie Granie Orkiestra wykona Nieboskłon na żywo już 8 lipca w Poznaniu. 

Męskie Granie 2017: bilety i daty koncertów * eskarock.pl

Autor: brak danych

Męskie Granie 2017: BILETY - gdzie kupić i ile kosztują wejściówki na koncerty Męskiego Grania w największych miastach Polski? Sprawdźcie ceny wejściówek i daty występów. * Gramy Co Chcemy!

Nieboskłon video - piosenka z Męskiego Grania

Nie boję się! Idę wciąż prosto, lecz pod prąd - tymi słowami zaczyna się singiel „Nieboskłon”, dobrze już znany fanom. Dziś premiera teledysku do utworu, który promuje tegoroczną trasę Męskiego Grania. 

Klip wyreżyserował Tadeusz Śliwa, produkcją zajął się dom produkcyjny Opus Film, a za postprodukcję odpowiada Televisor. Autorem zdjęć jest Bartek Kaczmarek, a scenografię przygotował Darek Walaszczyk.

 

Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Autor: brak danych

Męskie Granie 2017 - koncerty są już zaplanowane! Przypomnijmy, że na czele imprezy w tym roku staną trzy charyzmatyczne osobowości - BRODKA, ØRGANEK i ROGUCKI. Pierwszym efektem ich współpracy jest promujący trasę - piosenka Nieboskłon.

(informacja prasowa: rootspr.pl)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze