Mesajah - kim jest? Każdego dnia i inne jego największe hity! [VIDEO]

2016-11-08 19:31
Mesajah - kim jest? Każdego dnia i inne jego największe hity! [VIDEO]
Autor: fot. wbf Mesajah - kim jest?

Mesajah jest artystą znanym słuchaczom muzyki reggae. Znacie go z wielu radiowych przebojów w tym Karierę młodego wokalisty poznacie w rytmie jego największych hitów!

Mesajah, a tak naprawdę Manuel Rengifo Diaz to 31-letni wokalista, producent i autor tekstów. Jego ojciec pochodzi z Peru, a matka z Polski. Na co dzień mieszka we Wrocławiu. Artysta rozpoczął swoją muzyczną działalność w 2003 roku jako współzałożyciel zespołu Natural Dread Killaz. Jego solową dyskografię zamyka album pt. Powrót Do Korzeni, który aktualnie promuje podczas trasy o tej samej nazwie.

Mesajah - kim jest? 

Mesajah przez pięć lat od 2003 roku nagrywał razem z zespołem Natural Dread Killaz. W 2008 postanowił rozpocząć solową karierę, którą zapoczątkowało wydanie albumu pt. Ludzie prości. Krążek promował megahit Każdego dnia! Do dziś usłyszeć możecie go na antenie Radia ESKA. Był rok 2012, kiedy reggae'owy wykonawca wydał drugi album pod tytułem Jestem stąd. Z kolei z niego znacie przebój nagrany z Kamilem Bednarkiem - Szukając szczęścia. Trzecia płyta ukazała się rok później. Najpopularniejszym kawałkiem z Brudna Prawda jest Lepsza połowa. 

Mesajah jest autorem nowej jakości na polskiej scenie muzycznej! Wszystko za sprawą stylu jaki prezentuje w swoich utworach. Zagrał na największych festiwalach w Polsce: Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festival i wielu innych. Koncertował z takimi artystami jak: Shaggy, Gentelman czy Wu Tang Clan!

Mesajah - piosenki, utwory

Mesajah ma na koncie mnóstwo hitów, które znacie z anteny Radia ESKA! Nikomu nie jest oby hit: Każdego dnia, Szukając szczęścia, Swoją drogą, Lepsza połowa czy nagrany we współpracy z L.U.C - przebój W związku z tym. Wszystkie przypominamy poniżej:

Mesajah - Każdego dnia

 

Mesajah feat. Kamil Bednarek - Szukając szczęścia

 

Mesajah - Swoją drogą

 

Mesajah - Lepsza połowa

 

L.U.C. feat. Mesajah, K2 & Krystyna Prońko - W związku z tym

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze