Mery Spolsky

i

Autor: ESKA

Mery Spolsky w zupełnie nowej roli! Komu kibicowała na Fryderykach 2021?

2021-08-08 15:55

Po debiucie literackim przyszedł czas na debiut w roli prezenterki. Mery Spolsky poprowadziła tegoroczne rozdanie nagród muzycznych Fryderyk. Jak czuła się na scenie? Komu kibicowała? Czyj występ zrobił na niej największe wrażenie? Sprawdźcie zakulisowy wywiad z artystką.

Fryderyki 2021 to już wspomnienie. Dla wielu artystów, jak chociażby dla Mery Spolsky, na pewno jedno z najpiękniejszych. Wokalistka, która z roku na rok odnosi coraz większe sukcesy, otrzymała możliwość poprowadzenia prestiżowej gali muzycznej. Gwiazda nie kazała się długo prosić i 5 sierpnia pojawiła się na scenie w Szczecinie u boku Gabi Drzewieckiej, Marcina Prokopa i Roberta Karpowicza. Jak wypadała? Fani są zachwyceni! 

Osoby, które doskonale znają twórczość Mery Spolsky, na pewno odnotowały wiele odniesień do tekstów jej piosenek. Jak to bywa w przypadku tej artystki, nie zabrakło zaskakujących rymów i gier słownych. Nam udało się złapać Mery za kulisami wydarzenia i zapytać ją o wrażenia związane z tak przełomowym dla niej dniem. Co nam zdradziła? 

Mery Spolsky na Fryderykach 2021

Możliwość zaprezentowania się w nowej roli była wielkim wyzwaniem dla Mery Spolsky. Artystka spisała się znakomicie! Jak jednak uspokaja, nie zamierza porzucać kariery muzycznej na rzecz kariery prezenterki telewizyjnej. Za kulisami Fryderyków 2021 wokalistka zdradziła nam, któremu z nominowanych najbardziej kibicowała, a także wyraziła swój zachwyt nad sposobem, w jaki Margaret zinterpretowała utwór jej idola Grzegorza Ciechowskiego. Nie mogliśmy też nie zapytać o to, czy... wjechał hot-dog ze stacji! 

Fryderyki 2021 - wywiad z Mery Spolsky