Merideth Puckett to druga Adele. Jej wersja Rolling In The Deep hitem YouTube! [VIDEO]

2015-05-20 23:56

Merideth Puckett śpiewająca utwór Rolling In The Deep Adele - takie nagranie w niecały miesiąc obejrzało prawie dwa miliony razy. Kim jest Merideth Puckett? Posłuchajcie utalentowanej 11-latki z głosem Adele     

Merideth Puckett z pewnością nie spodziewała się tego, że śpiewając przed rodziną utwór Adele, stanie się hitem internetu. Wokalne wyczyny 11-latki zostały zarejestrowane i umieszczone na YouTube. Silny głos 11-latki robi tak duże wrażenie. Z tego też względu nagranie to bardzo szybko rozeszło się wśród internautów. Merideth Puckett została okrzyknięta drugą Adele. Czy jej głos jest równie dobry jak głos Adele? Przekonajcie się sami, odpalając oba nagrania poniżej artykułu. 

>>>Eurowizja 2015: Conchita Wurst otworzyła pierwszy półfinał Eurowizji 2015! Finaliści powinni brać z niej przykład?

>>>KSW 31: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV? Za darmo czy PPV? 

Czy Merideth Puckett stanie się sławna? Jest to możliwe. Przypomnijmy, że na YouTube zaczęła się kariera Justina Biebera. Nagrania przyszłego idola nastolatek umieściła w internecie jego matka. Czy rodzice Merideth zrobią z niej gwiazdę? Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Nagranie nastoletniej Merideth obejrzało już prawie dwa miliony razy. Dziewczynka ma bardzo mocny głos. Czy czeka ją kariera porównywalna do kariery Adele? 

 

Dla porównania umieszczamy oryginalne nagranie w wykonaniu Adele:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze