Men I Trust w Polsce 2021 - bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiego zespołu

2020-07-08 13:43 PK
Men I Trust
Autor: Materiały prasowe Fource

Men I Trust wracają do Polski! Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku grupa z Kanady ponownie zagra w Warszawie! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" z pewnością zapewnią nie tylko dobrą zabawę, ale i wysoką jakość koncertu. Więcej informacji znajdziecie na ESKA.pl.

Men I Trust to trio z Montrealu, które zaskakuje świeżym podejściem do muzyki indie. Zespół powstał w 2014 roku, a jego początki były dosyć nietypowe - dwójka licealnych przyjaciół, Jessy (bas i gitara) oraz Dragos (klawisze), rozpoczęło działalność bez wokalisty. Dopiero później dołączyła do nich gitarzystka Emma, która zaczęła stała się również głosem grupy.

Muzyka zespołu jest niesamowicie przestrzenna, a jej słuchanie można porównać do dryfowania na niekończącej się fali. Piosenki takie jak „Lauren”, „Tailwhip”, czy „Show Me How” pozwalają na chwilę przenieść się do innej, lepszej rzeczywistości pełnej słońca i spokoju.

Zespół zadebiutował w 2014 roku, wydając EPkę zatytułowaną “Men I Trust”. Pierwszy album długogrający zatytułowany “Headroom” (jeszcze bez Emmy Proulx na wokalu) wydali w 2015 roku. Emma dołączyła do grupy na stałe rok później, a zespół już jako trio rozpoczął koncertowanie na całym świecie i występował na takich festiwalach jak Coachella i Lollapalooza. W tym czasie Men I Trust nagrali 12 singli, w tym “Show Me How”, “I Hope To Be Around” i “Tailwhip”, z czego 8 znalazło się na następnym albumie grupy. “Oncle Jazz” ukazał się w 2019 roku.

Men I Trust w Warszawie - bilety

Men I Trust po raz pierwszy zaprezentują materiał z najnowszej płyty w Polsce 23 lutego 2021 w warszawskim klubie Niebo. Bilety w cenie 69 zł będą dostępne od 10.07 na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Ray Dalton, Tom Gregory, NRD1 z Shanguy i inne gwiazdy w The Best Of Domowe Granie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze