Melo.Kids ruszają na podbój lata 2021! Silent Running to hit wakacji? [TYLKO U NAS]

Melo.Kids ruszają na podbój lata 2021! Silent Running to hit wakacji? [TYLKO U NAS]
Autor: Magic Records Poland Melo.Kids ruszają na podbój lata 2021! Silent Running to hit wakacji? [TYLKO U NAS]

Dwa charakterystyczne czarne kaski z dużym i sympatycznym uśmiechem to znak rozpoznawczy duetu Melo.Kids. Producenci postanowili wziąć na warsztat wielki hit muzyki z lat 80. Jak im to wyszło? Możecie ocenić słuchając przedpremierowo na ESKA.pl.

Melo.Kids, czyli anonimowi DJ-e i producenci, którzy swoją karierę muzyczną rozpoczynali od remiksów znanych radiowych hitów, zdobywając tym samym uznanie klubowiczów na całym świecie. Melo.Kids przez ostatnie lata zagościło ze swoimi produkcjami w takich wytwórniach jak Armada Music, Universal Music Poland, NCS, podbijając listy radiowe i zapisując na swoim koncie setki tysięcy streamów każdego nagrania. Artyści niedawno stworzyli utwór In Love With You z legendą klubowej sceny, Fedde Le Grandem. W przeszłości zremiksowali debiutancki utwór Viki Gabor. Teraz wracają z mocnym uderzeniem, a stanowi je nowa wersja utworu Silent Running. Zanim usłyszycie całość przekonajcie się, jak brzmi utwór odpalając fragment, tylko na ESKA.pl!

Melo.Kids wzięli na warsztat wielki hit! Posłuchajcie przedpremierowo jego nowej wersji

Melo.Kids - piosenka Silent Running

Silent Running z kolei to jedna z pierwszych piosenek, które zostały stworzone przez partnerstwo Rutherford / Robertson (Mike and The Mechanics). Jak stwierdził sam Rutherford, utwór opowiada o mężczyźnie, który podróżował po kosmosie przez lata świetlne, dzięki czemu wie, jaki los czeka jego żonę i dzieci oraz co stanie się z życiem na Ziemi. Próbuje przekazać tę wiadomość rodzinie, ostrzegając ich przed pewnego rodzaju anarchią i rozpadem społeczeństwa.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Silent Running w wersji Melo.Kids to wielki ukłon w stronę twórców tego mega hitu z lat 80. i chęć pokazania nowemu pokoleniu słuchaczy szerszego kontekstu piosenki, która w obecnych czasach w dużej mierze pokrywa się z wizją jednego z autorów.

Najnowsze