Melanie Martinez - bilety na film K-12. Gdzie kupić i po ile?

2019-07-25 11:41 MK
Melanie Martinez
Autor: instagram.com/littlebodybigheart/

Melanie Martinez to obecnie jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek. Po czterech latach od wydania swojego debiutanckiego albumu, artystka powraca z nowy materiałem. Wypuszczeniu płyty towarzyszyć będzie wielka premiera kinowa filmu, który Melanie sama zrealizowała. Produkcję zobaczymy również w Polsce! Gdzie można kupić bilety na seans i za ile? Sprawdź koniecznie na ESKA.pl.

Melanie Martinez - bilety na film K-12 są już dostępne i zapewne niedługo zostaną wyprzedane! Wokalistka ma w naszym kraju wielu fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują nowości od niej. Grupa fanowska na Facebooku liczy ponad 5 tysięcy członków. Chcąc zrekompensować wielbicielom aż cztery lata oczekiwań na nowy materiał, wokalistka postanowiła wydać swój drugi album studyjny wraz z filmem, do którego sama napisała scenariusz i którego jest producentką. Fabuła rozgrywać się będzie w szkole, gdzie panuje opresyjny system K-12. Główna bohaterka wraz ze swoją przyjaciółką będą chciały stawić mu czoła.

Melanie Martinez K-12 - bilety na film

Marzeniem polskich fanów Melanie Martinez było zobaczenie filmu również w polskich kinach. Mamy dobrą wiadomość! Sieć Multikino zapowiedziała, że będzie grać produkcję w jeden dzień - 5 września 2019 roku. Niestety, seansu nie zobaczymy w każdym kinie. Poniżej znajdziecie miasta, gdzie będzie można obejrzeć K-12.

1. Multikino Bydgoszcz
2. Multikino Gdańsk
3. Multikino Katowice
4. Multikino Kraków
5. Multikino Łódź
6. Multikino Poznań 51
7. Multikino Szczecin
8. Multikino Warszawa Młociny
9. Multikino Warszawa Targówek
10. Multikino Warszawa Ursynów
11. Multikino Wrocław Pasaż
12. Multikino Zabrze

Melanie Martinez - ceny biletów na film K12

Jeśli chodzi o ceny za bilet na seans, będzie on zależny od miasta, w którym zdecydujemy się go obejrzeć. W Bydgoszczy i Zabrzu trzeba będzie zapłacić 25 zł, w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu Pasaż 27 zł, natomiast w Warszawie 29 zł.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🏫💘 Post udostępniony przez Melanie Martinez (@littlebodybigheart)
Najnowsze