Meghan Markle - wiek, rodzice, wzrost, dzieci, zdjęcia

i

Autor: Fot.PA Wire/PA Images/EAST NEWS Meghan Markle

Meghan Markle - wiek, rodzice, wzrost, dzieci, zdjęcia

2018-05-20 20:02

Meghan Markle - kim jest narzeczona księcia Harry'ego? Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o nowej księżnej! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Meghan Markle to amerykańska aktorka i działaczka społeczna, która zdobyła szturmem serce księcia Harry'ego. Zobaczyć mogliśmy ją między innymi w takich filmach jak 'Twój na zawsze' i 'Szefowie wrogowie'. Występowała również w serialu 'W garniturach'. 19 maja 2018 Meghan i książę Harry powiedzą sobie sakramentalne TAK. Co jeszcze o niej wiemy? 

Polak fotografem na ślubie Meghan i Harry'ego!

Autor: brak danych

  Polak będzie robił zdjęcia na królewskim ślubie! Kim jest fotograf, który dostąpi zaszczytu uwiecznienia wesela Meghan Markle i księcia Harry'ego? Trzeba przyznać, że uczestnictwo w tak ważnym wydarzeniu jest niewątpliwie ogromnym wyróżnieniem. Kim

Meghan Markle - wiek, wzrost, dzieci

Przyszła księżna urodziła się w Los Angeles w roku 1981. 4 sierpnia 2018 roku skończy 37 lat. Kobieta mierzy 171 cm wzrostu. Aktorka miała już wcześniej męża. Był nim Trevor Engelson. Para rozwiodła się po 3 latach w roku 2013. Nie mieli dzieci. 

Meghan Markle - rodzice

Rodzicami Meghan są Thomas Markle i Doria Ragland. Jej ojciec jest operatorem filmowym, a mama terapeutką. Co ciekawe, rodzina Meghan wywodzi się od króla Anglii Edwarda III Plantageneta i jego trzeciego syna Lionela z Antwerpii. Aktorka ma również brata i siostrę. 

Meghan Markle - instagram, zdjęcia

Meghan Markle nie prowadzi swojego oficjalnego profilu na Instagramie. Znajdziemy tam jednak wiele jej zdjęć, które wstawiają fani z całego świata. Kilka z nich możecie zobaczyć poniżej: