MeetUp 2020: gdzie i kiedy możesz spotkać się z najpopularniejszymi youtuberami?

2020-01-29 14:33
Meetup 2020: gdzie i kiedy tegoroczne spotkanie z youtuberami?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=tbWYVCbbg Meetup 2020: gdzie i kiedy tegoroczne spotkanie z youtuberami?

MeetUp 2020 to najgorętsze wydarzenie roku, wśród wszystkich fanów, którzy marzą o tym, aby spotkać się oko w oko ze swoimi idolami z internetu. W jednym miejscu można zobaczyć największych youtuberów tworzących kontent na popularną platformę wideo. Kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczny MeetUp?

Rodzimi youtuberzy, tiktokerzy, instagramerzy zawojują kolejną edycję MeetUp 2020. Organizatorzy nie ujawnili jeszcze, kto dokładnie pojawi się na tegorocznej sesji z widzami, ale możemy spodziewać się najgorętszych nazwisk, które ostatnio są na topie, jeżeli chodzi o influencerów. Zeszłoroczny MeetUp odbył się w Krakowie pod koniec wakacji 2019. Jak będzie w tym roku? Kiedy i gdzie odbędzie się MeetUp 2020? Wszystkie szczegóły poznacie na ESKA.pl.

MeetUp 2020: gdzie tegoroczne spotkanie z youtuberami?

MeetUp 2020 to najważniejsze wydarzenie wśród fanów, którzy chcą spotkać się ze swoimi ulubionymi youtuberami. W tym roku najprawdopodobniej ponownie impreza zostanie zorganizowana w Krakowie w Tauron Arenie. Warto przypomnieć, że w trakcie tego wydarzenia można zakupić gadżety youtuberów, oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

MeetUp 2020: kiedy zostanie zorganizowany?

Na chwile obecną nie wiadomo do końca kiedy zostanie zorganizowany MeetUp 2020. Jest duże prawdopodobieństwo, że spotkanie z youtuberami po raz kolejny odbędzie się pod koniec sierpnia 2020 roku.

Najnowsze