Mecze Polaków przed Euro 2016: Polska - Serbia, Finlandia, Holandia, Litwa. Daty i bilety na mecze reprezentacji

2016-03-23 16:27
Stadion piłkarski
Autor: fot. Bulls Bilety na mecz Polska - Serbia i Polska - Finlandia. Cena, data, miejsce

Mecze Polaków przed Euro 2016: Już wiemy, że piłkarskim hitem będzie mecz Polska - Holandia! Oprócz tego kadra Adama Nawałki zagra z Finlandią, Serbią i Litwą. Bilety na towarzyskie spotkania Polaków to ostatnia szansa na zobaczenie Roberta Lewandowskiego i pozostałych piłkarzy tuż przed Mistrzostwami Europy 2016. Nawet data meczów nie powinna nikomu w tym przeszkodzić. Kiedy z kim i gdzie zagra Polska? Ile będą kosztować bilety na mecze? Sprawdzamy na ESKA.pl

Mecze Polaków przed Euro 2016: Poznaliśmy rywali, z którymi zmierzy się reprezentacja Polski, chwile przed turniejem we Francji. Sprawdzimy wówczas na jakim poziomie przygotowania są piłkarze Adama Nawałki. Bilety na mecze towarzyskie naszej kadry rozejdą się bardzo szybko, bo to tak naprawdę ostatnia szansa na zobaczenie ich zanim pojadą na Mistrzostwa Europy 2016. Wiadomo, że zagramy z Holandią, Serbią, Finlandią i Litwą! Emocje gwarantowane! PZPN już wyznaczył daty meczów! 

Polska - Serbia: data, bilety, transmisja

Rywalami naszych piłkarzy w meczach towarzyskich przed Euro 2016 będą reprezentacje, które nie zakwalifikowały się do turnieju we Francji. Jednym z etapów przygotowań do Mistrzostw Europy, będzie mecz z Serbią. Do towarzyskiego spotkania tych kadr narodowych dojdzie na Stadionie Miejskim w Poznaniu, 23 marca 2016 roku. Polski Związek Piłki Nożnej nie wyznaczył jeszcze cen biletów na to spotkanie. W przypadku pojedynków sparingowych, koszt najtańszej wejściówki nie przekroczy 40 złotych!

>> Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? TA lista robi wrażenie!

Polska - Finlandia: mecz towarzyski

Pojawiła się informacja, że PZPN nie może znaleźć rywala, z którym przed francuskim turniejem zagra reprezentacja Polski. Wszystko przez to, że nasza kadra, to niewygodny i nieobliczalny rywal. Początkowo mieliśmy zmierzyć się z Chorwatami, jednak ci w ostatniej chwili zrezygnowali z przyjazdu do Polski. Oficjalnie drugim naszym sparingowym przeciwnikiem będzie kadra Finlandii. Mecz odbędzie się 26 marca 2016 roku we Wrocławiu. Na dniach mamy poznać ceny biletów. 

Polska - Holandia: data, bilety, ceny

Holandia to reprezentacja, która sprawiła sporą sensacje nie kwalifikując się do Euro 2016. W eliminacjach do turnieju zajęli zaledwie 4. miejsce ustępując Islandii, Turcji i reprezentacji Czech. Mimo wszystko będzie przed Polakami trudne zadanie. Spotkanie 1 czerwca 2016 zostanie rozegrane na Stadion Energa w Gdańsku. To właśnie wtedy najprawdopodobniej na boisku zobaczymy dwóch kolegów z Bayernu Monachium - Roberta Lewandowskiego i Arjena Robbena. Z "Oranje" wygraliśmy 3 spotkania, 6 razy zremisowaliśmy i ponieśliśmy 5 porażek. Bilety na to pełne emocji widowisko nie są jeszcze w sprzedaży.

Polska - Litwa: kiedy mecz?

Ostatni mecz przed Euro 2016, który sprawdzi poziom przygotowania piłkarzy Adama Nawałki. Spotkanie odbędzie się w Krakowie już 6 czerwca 2016. 

Łącznie wiosną tuż przed Mistrzostwami Europy we Francji zagramy 4 sparingi. Dzień po zakończonym pojedynku z Litwą, nasi kadrowicze wylecą do Francji i zakwaterują się w bazie w La Baule. Wybieracie się na spotkanie z udziałem Polaków? Dajcie znać w komentarzach!

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze